Alaloth: wiosenne nowości zostaną wydane w zbiorczej aktualizacji

Tej wiosny wczesna wersja gry Alaloth: Champions of Four Kingdoms miała doczekać się przynajmniej trzech znaczących aktualizacji. Plany jednak uległy zmianie i zamiast tego w ręce graczy zostanie tylko jeden, za to naprawdę potężny update.

Zgodnie z opublikowaną w marcu roadmapą gracze Alalotha powinni już doczekać się dużego patcha balansującego rozgrywkę, a także mnóstwa świeżej zawartości opartwej o smoki, w tym możliwości polowania na nie! Do tego mapa Plamenu miała rozszerzyć się o Księstwo Ehodranu, nowy wątek fabularny,  nowe lokacje "bitewne", a do tego nowego bossa, zadania, przedmioty i nie tylko.

Producenci z Gamera Interactive zdecydowali się jednak nieco zmienić sposób pracy nad nowościami i dlatego wszystkie powyższe elementy nadal czekają na swoją premierę. Nastąpi ona, gdy tylko zostaną ukończone prace nad zawartością aktualizacji pierwotnie zaplanowanej na maj. Chodzi o ważne zmiany w systemie rzemiosła, a także szereg poprawek w obrębie cech i klas postaci, kodeksu oraz interfejsu użytkownika. Ponadto deweloperzy szykują wielką niespodziankę, o której na razie woleli nie mówić.

 

Niestety, data wydania tej ogromnej aktualizacji Alalotha nie zostałą ujawniona. Włosi zapewnili jednak, że cała zawartość znajduje się już w fazie testów, dlatego wydaje się, że czwarty duży update tego action RPG-a wydaje się kwestią tygodni.

Więcej informacji o nadchodzącej aktualizacji znajdziecie na Steamie. Przypominamy, że data premiery gry została wyznaczona na 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.