Capcom ujawnił nowy zwiastun oraz informacje o Dragon's Dogma 2

Od wielu miesięcy Capcom milczał na temat Dragon's Dogma 2, długo wyczekiwanej kontynuacji hitowego action RPG-a. W końcu, podczas ostatniego PlayStation Showcase, nadeszła pora nza zaprezentowanie nowego zwiastuna oraz kolejnych informacji o grze.

Dragon's Dogma 2 rozpoczyna się w podziemnym więzieniu, w którym głos Smoka odbija się echem pośród mgły zaginionych wspomnień. Powstali, po tym jak Smok zabrał ich serce, wyruszają na wędrówkę, której celem jest zabicie symbolu zniszczenia świata, szybującego w powietrzu na ogromnych skrzydłach i ziejącego ogniem niszczącym wszystko na swojej drodze.

Bohater, zawieszony pomiędzy domenami ludzi i nowo wprowadzonej rasy bestii, musi wypełnić swe przeznaczenie i zasiąść na tronie. Podczas tej podróży Powstałemu towarzyszyć będzie trójka tajemniczych istot z innego świata, którzy znani są jako Pionki. Oferują oni unikatowe cechy, umiejętności oraz wiedzę zdobytą w czasie przebywania z innym Powstałym, tym samym dostarczając rozgrywki opartej na współpracy.

 

Capcom zapewnia, że świat Dragon's Dogma 2 bazuje na decyzjach podejmowanych przez gracza. O jego wizualną stronę troszczy się zaawansowany silnik RE ENGINE, który potrafi odwzorować szczegółowe, barwne uniwersum, z realistyczną fizyką oraz reaktywną SI bohaterów. Zarówno towarzyszące graczowi Pionki, jak i wrogowie, będą dynamicznie reagować na działania gracza - bez względu na to, czy sięgnie on po miecz, łuk czy magię.

Jak to wszystko prezentuje się w akcji? Zobaczcie sami na poniższym zwiastunie.

I jak wam się podoba?

Warto dodać, że data premiery Dragon's Dogma 2 pozostaje tajemnicą.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.