"Cyfrak" - zapowiedź nowej powieści Krzysztofa Haladyna

Twórczość Krzysztofa Haladyna nie wykraczała do tej pory poza post-apokaliptyczną Zonę. Cyfrak, najnowsza powieść polskiego pisarza, wyłamie się z tego nurtu.

Nie oznacza to wcale, że Haladyn porzucił ponure klimaty - wręcz przeciwnie, bowiem jego najnowsze dzieło to pełnokrwisty cyberpunk. Jak czytamy w opisie wydawniczym:

 

W zdewastowanym świecie przetrwały nieliczne, zarządzane przez korporacje Miasta. Uzależniony od cyfrowych narkotyków Neth żyje w jednym z nich, otoczonym przez pustynię RepTek Polis. Tutaj granice cywilizacji i względnego bezpieczeństwa wyznacza technologia - tam gdzie nie sięgają macki firmy panuje chaos. W Przymurzu, jednej z takich dzielnic znajduje się nielegalne laboratorium, stanowiące dla Netha i jego dilera Wiz.una łakomy kąsek. Nie przypuszczają oni jednak, że grasujący w tej dzielnicy zmutowani ocaleńcy Błękitnej Plagi, wszelkiej maści bioćpuny i zintegrowany system obronny placówki to dopiero początek ich problemów. Konsekwencje tego włamania zmienią losy całego Polis i nie tylko...

Premierę Cyfraka zaplanowano na 22 czerwca. Szczegółowe informacje o książce znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.