Powieść "Bakly. Szukając Śmierci" już dostępna!

Na kolejną odsłonę przygód Bakly'ego, zatytułowaną Szukając Śmierci, musieliśmy czekać nieco dłużej, lecz to oczekiwanie dobiegło już końca. Kolejna powieść Miroslava Žambocha właśnie zawitała do polskich księgarń.

Tak jak inne książki czeskiego pisarza, Bakly. Szukając Śmierci ukazało się nakładem. wyd. Fabryka Słów. Tytułem wprowadzenia:

 

Bakly przybywa do Grafzatzy, jednego z największych i najbogatszych miast Imperium Crambijskiego. Zmęczony życiem i do cna wyczerpany, zbiera resztki sił by pomóc jedynej osobie, na której mu zależy. Nie myśli już o przyszłości, po prostu robi to, w czym jest najlepszy. Zabija.

Młoda baronowa Münchauzen próbuje uratować od bankructwa posiadłość dziadka nawiązując stosunki handlowe z bogatymi kupcami i szlachtą.

Wielki mistrz klanu Rumielka desperacko stara się rozwikłać sekret starożytnego magicznego artefaktu, który ma nadzieję wykorzystać jako broń w nadchodzącej globalnej wojnie.
Ostatecznie jednak nic nie jest tym, czym się wydaje. Wszystkie ścieżki w końcu splotą się w węźle walki o najwyższą stawkę.

Szczegółowe informacje na temat najnowszej odsłony przygód Bakly'ego znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.