Powieść "Spider-Man. Wiecznie młody" pojawi się w księgarniach na początku września

Wraz z początkiem września do polskich księgarń zawita kolejna powieść z Uniwersum Marvela. Tym razem mowa o książce zatytułowanej Spider-Man. Wiecznie młody, której autorem jest Stefan Petrucha.

Wspomniana powieść jest uwspółcześnioną adaptacją przygód pajęczego superbohatera, które pierwotnie zawarto w klasycznej Stone Tablet Saga. Peter Parker postanawia strzelić kilka fotek swojemu pajęczemu alter ego w akcji, żeby zarobić na czynsz. Pakuje się przy tym w kłopoty za sprawą tajemniczej legendarnej tabliczki, którą chce mieć zarówno Kingpin, jak i Maggia. Peter zadziera z najgroźniejszymi przestępcami Nowego Jorku, na dodatek ma też na pieńku ze swoimi przyjaciółmi i z policją! Nie układa mu się też z dziewczyną, Gwen Stacy. Po latach przeszłość znowu zaczyna go prześladować, gdy uznany za martwego przywódca Maggii powraca, by odnaleźć feralną tabliczkę. Na domiar złego ciocia May jest umierająca… Czyżby szczęście opuściło Spider-Mana na zawsze?

Odpowiedzi na to i wiele innych pytań znajdziemy w powieści Spider-Man. Wiecznie młody, która ukaże się w Polsce już 4 września. Szczegółowe informacje o książce znajdziecie tutaj.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: