"Outpost 2", nowa powieść Dmitrija Głuchowskiego, w księgarniach już za niespełna tydzień!

Już tylko kilka dni dzieli nas od polskiej premiery nowej powieści Dmitrija Głuchowskiego Outpost 2. Książka pozwoli poznać dalsze losy Jegora i pięknej Michelle, znanych z pierwszej części tej dylogii.

Nowe dzieło autora m.in. trylogii Metro, dystopii Futu.re, nieco onirycznego Czasu zmierzchu czy groteskowych opowiadań Witajcie w Rosji ukaże się nakładem wyd. Insignis. Nasz rodzimy wydawca nową książkę Rosjanina przedstawia w następujący sposób:

 

Tysiącletnia Moskwa trwa niezawodnie chroniona ze wszystkich stron przez umocnione posterunki i doborowe kozackie sotnie. Wewnątrz trzech pierścieni moskiewskiej obrony, za murem Kremla, w pałacu, imperator nagradza najlepszych z najlepszych, najdzielniejszych z dzielnych, kwiat korpusu oficerskiego, podporę i nadzieję tronu.

W Dniu Świętego Michała Archanioła mają opuścić odświętnie udekorowaną stolicę i udać się do mrocznych krain, które niegdyś, nim ogarnęła je rebelia i nim zostały obłożone anatemą, były częścią wielkiej Rosji.

Zanim kozackie sotnie udadzą się za mętną Wołgę, za nieprzenikniony całun mgły, muszą sprawdzić, gdzie podziali się wszyscy zwiadowcy i dlaczego posterunki graniczne zamilkły…

O tym, co tam zaszło, wie Jegor, chłopiec, który nie chciał się uczyć historii, i Michelle, dziewczyna, która jest w ciąży z zamordowanym kozakiem. Pytanie tylko czy będą mieli czas, żeby to opowiedzieć?

Szczegółowe informacje o najnowszym dziele Głuchowskiego możecie znaleźć na naszej stronie Outpost 2. Książka będzie miała swoją premierę 24 listopada, jednak już teraz można ją zamówić w przedsprzedaży.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.