"Przewaga", druga część cyklu Narodziny Floty, już na początku z lutego - i z ogromną przeceną na inne książki Jacka Campbella

Już niebawem miłośnicy twórczości Jacka Campbella będą mogli sięgnąć po drugą część cyklu Narodziny Floty, która nosi tytuł Przewaga. Premiera nowej powieści Amerykanina to również świetna okazja na uzupełnienie kolekcji spod znaku Zaginionej Floty.

Przypomnijmy, że cykl Narodziny Floty opowiada o młodości komandora Roberta Geary'ego. Przewaga ponownie rzuci czytelników w wir wydarzeń związanych z budową i obroną pierwszej ludzkiej kolonii na planecie Glenlyon. Tytułem wstępu:

 

Upłynęły trzy lata od wydarzeń na Glenlyon, kiedy Rob Geary oraz Mele Darcy stanęli na czele zorganizowanych naprędce sił zbrojnych, aby odeprzeć atak na swoją kolonię.

Jednak z trudem zażegnany konflikt wybucha ponownie, gdy Glenlyon podejmuje próbę utworzenia szlaku handlowego. Odizolowana, osamotniona kolonia pokłada nadzieje w nieformalnych umowach z innymi światami, mierzącymi się z podobnym zagrożeniem. Jednak światy zażarcie broniące swej niezależności, niełatwo przekonać do tego rodzaju zobowiązań. Podczas gdy politycy usiłują zawrzeć formalny układ, Geary i Darcy po raz kolejny muszą podjąć desperacką walkę w obronie swojego domu w nadziei, że wytrwają, dopóki nie przybędzie pomoc.

O ile w ogóle jakaś pomoc przybędzie.

Premierę Przewagi zaplanowano na 11 lutego. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie pod powyższy link.

Ponadto warto wspomnieć o specjalnej promocji przygotowanej przez Świat Książki. Od teraz do dnia premiery Przewagi wszystkie pozycje z serii Zaginiona Flota (także te dot. Przestrzeni wewnętrznej) można nabyć za jedyne 10 zł od egzemplarza. To znakomita okazja, by uzupełnić brakujące tomy.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.