"Zabójca Ghuli", kolejna część przygód Gotreka Gurnissona, już w sprzedaży

Do polskich ksiegarń zawitała dziś powieść Dariusa Hinksa pt. Zabójca Ghuli. Jest to kolejna część przygód słynnego Warhammerowego wojownika, Gotreka Gurnissona.

Książka ukazała się nakładem wyd. Copernicus Corp. Tytułem wstępu:

 

Pośród mrocznych, nawiedzonych zaświatów Shyish przepełniony żądzą zemsty Zabójca szuka Władcy Nieumarłych. Gotrek Gurnisson powrócił. Choć jego przysięgi obróciły się w perzynę wraz ze Światem-Który-Był, płomień jego furii nie zgasł.

Napiętnowany Mistrzowską Runą Grimnira, boga, który go zdradził, wyruszył na poszukiwanie przeciwnika w Krainie Śmierci u boku Maleneth Wiedźmiego Sztyletu, niegdyś Córy Khaina, a obecnie agentki Zakonu Azyru. Czy Gotrek podoła przeznaczeniu i odnajdzie Nagasha – Nieumarłego Króla, czy też zostanie pochłonięty przez zaświaty i hordy nieumarłych?

Powieść ukazała się zarówno w tradycyjnej formie, jak i e-booku. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie Zabójcy Ghuli.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.