Pyrkon 2023 oficjalnie zapowiedziany!

NIe opadł jeszcze kurz po tegorocznym festiwalu, a tymczasem zapowiedziano już Pyrkon 2023! Organizatorzy konwentu ogłosili jego datę, przedstawili pierwszych gości oraz otworzyli sprzedaż biletów.

Pyrkon 2023 odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uczestnicy, którzy już teraz zdecydują się na zakup trzydniowego karnetu, muszą liczyć się z wysupłaniem z kiesy 199 zł. Taka cena będzie obowiązywać przynajmniej do 3 lipca 2022 r. Pozostałe bilety zostaną udostępnione w sprzedaży w drugiej połowie roku.

Potwierdzono również dwójkę pierwszych gości. Na Pyrkon 2023 przybędzie kompozytor Borislav Slavov, znany przede wszystkim ze ścieżek dźwiękowych do gier Divinity: Original Sin II i Baldur's Gate III. Bułgar miał odwiedzić Poznań już w tym roku, jednak ostatecznie musiał zrezygnować z przyczyn osobistych. Ten zawód zamierza jednak wynagrodzić miłośnikom swojej muzyki w przyszłym roku.

 

Drugim znanym już gościem jest pisarka Victoria "V.E." Schwab, która w swoim dorobku posiada wielu cykli fantasy i bestsellerowych powieści. Jest autorką poczytnych serii Złoczyńcy, Świat Verity, Cassidy Blake czy Odcienie magii, a także uwielbianej przez czytelników powieści Niewidzialne życie Addie LaRue oraz Mrocznej Krypty, które w Polsce zostały wydane w jednym tomie.

O kolejnych wieściach dot. przyszłorocznego Pyrkonu będziemy informować na bieżąco.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.