"Odyseja kosmiczna 2010" od teraz dostępna w całkowicie nowym wydaniu

Rok 2010 bynajmniej nie okazał się rokiem eskploracji kosmosu, lecz wcale nie oznacza to, że powieść Arthura C. Clarke'a Odyseja kosmiczna 2010 miałaby stracić swój kultowy status. Jej najnowsze wydanie ukazało się właśnie w serii Wehikuł czasu Domu Wydawniczego Rebis.

Tak tę pozycję zapowiada wspomniany wydawca:

 

Dziewięć lat po katastrofalnej misji Discovery połączona ekspedycja amerykańsko-rosyjska wyrusza w kierunku Jowisza, by dotrzeć do statku i zasobów pamięci komputera pokładowego. Mogą się tam znajdować wskazówki, co wcześniej poszło nie tak i co przytrafiło się Davidowi Bowmanowi. Niespodziewanie Amerykanom i Rosjanom wchodzą w paradę Chińczycy. Rozpoczyna się swego rodzaju wyścig. 

Tymczasem istota, która była Davidem Bowmanem, jedynym człowiekiem zdolnym rozwikłać zagadkę monolitu krążącego wokół Jowisza, wyrusza na Ziemię z własną misją...

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o drugim tomie tej znakomitej serii sci-fi, zajrzyjcie na naszą stronę Odysei kosmicznej 2010.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.