Falkon 2024 oficjalnie zapowiedziany!

Po tym, jak odwołano Falkon 2021, wydawało się, że lubelski konwent fantastyki nie odbędzie się już nigdy. Okazuje się jednak, że to nieprawda, bowiem organizatorzy ogłosili właśnie przyszłoroczną edycję wydarzenia!

Falkon 2024 odbędzie się w nieco zmienionej formie. Impreza - przynajmniej na razie - nie wróci do kompleksu Targów Lublin. Miejscem kolejnego lubelskiego festiwalu fantastyki będzie Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Adniministracji (w skrócie WSPA) w Lublinie.

Fantastyczny konwent odbędzie się też w nieco innych ramach czasowych. Falkonowicze, którzy przywykli do późnojesiennego terminu wydarzenia, będą musieli zmierzyć się z wyprawą do Lublina pod koniec zimy, ponieważ Falkon 2024 zaplanowano na 16-18 lutego 2024 r.

 

Organizatorzy zapowiedzieli, że przyszłoroczny Falkon będzie zarówno powrotem do korzeni, jak i krokiem w przyszłość. Więcej informacji na temat wydarzenia zostanie udostępnionych wkrótce.

A jakie są wasze dotychczasowe doświadczenia z Falkonem? Zamierzacie wybrać się na jego pierwszą odsłonę od lat?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.