"Paryż: Lewy Brzeg", nowa powieść w Uniwersum Metro 2033, dostępna od dziś!

Stalkerzy przemierzyli już post-apokaliptyczną Europę Środkową i Wschodnią wzdłuż i wszerz. A gdyby tak wraz z Pierrem Bordagem udać się nad Sekwanę? Od dzisiaj jest to możliwe, a to za sprawą powieści Paryż. Lewy Brzeg.

Książka ukazała się nakładem wyd. Insignis. Tytułem wstępu:

 

Ludzkość zmiotła życie z powierzchni Ziemi. W Paryżu przeniosło się ono do podziemnego labiryntu tuneli metra. Ocaleli z zagłady zasiedlili niektóre stacje Lewego Brzegu. Ich społeczności utrzymują kontakt, lecz często pogrążają się w konfliktach. Śmiercionośne promieniowanie sprawia, że nie ma mowy o wyjściu na powierzchnię, a Prawy Brzeg… to przeklęte miejsce.

W wijących się pod ziemią trzewiach paryskiego metra Madonna z Bac próbuje ocalić to, co pozostało z populacji europejskiej stolicy, niegdyś tętniącej życiem. I nie zawaha się użyć siły. Bo tu, w metrze, ciemność panuje nad światłem, więc złe emocje żyją dłużej i intensywniej, o urazach nie da się szybko zapomnieć, a nienawiść jest ostra jak brzytwa.

Więcej informacji o książce, która otwiera całkowicie nową trylogię w Uniwersum Metra 2033, znajdziecie na naszej stronie powieści Paryż. Lewy Brzeg.

Koniecznie zapoznajcie się też z naszą premierową recenzją Lewego Brzegu!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.