Falkon Arena i Liga Bohaterów

Informacja prasowa organizatorów Falkonu 2013:

 

Podczas Fantastycznego Ataku Lublina nie może zabraknąć miejsca, w którym rodzą się i umierają bohaterowie; w którym aplauz tłumów miesza się z bitewnymi okrzykami i szczękiem broni; gdzie historię pisze się mieczem. Tym miejscem jest Falkon Arena!

Falkon Arena to przedsięwzięcie, jakiego nigdy dotąd nie było na żadnym polskim konwencie. Miejsce, gdzie każdy uczestnik będzie miał możliwość spróbowania swoich sił w walce bezpieczną bronią larpową, wykorzystywaną podczas wszystkich polskich larpów terenowych, zmierzyć się z uznanymi czempionami rodzimych konwentów, a także stanąć do walki o atrakcyjne nagrody.

Falkon Arena czekać będzie na śmiałków już w piątek. Wówczas będziecie mogli do woli wyszaleć się z bezpieczną bronią i przygotować do sobotniej rywalizacji. Wieczorem natomiast na Falkon Arenę wkroczą reprezentanci największych larpowych konwentów w kraju. To pierwsze takie spotkanie w historii polskiego fandomu, więc może skończyć się tylko w jeden sposób – widowiskowymi pojedynkami czempionów! Będziecie mieli niepowtarzalną okazję, żeby przyjrzeć się ich technice walki oraz strojom, a także dowiedzieć się wszystkiego, co wiąże się z udziałem w terenowych larpach.

W sobotę zaś rozpoczniemy zmagania turniejowe w Lidze Bohaterów. W fazie eliminacyjnej każdy może wejść na Falkon Arenę i stanąć do pojedynku jeden na jednego. Wygrana zapewnia awans do kolejnych rund, a najlepsi przechodzą do fazy pucharowej. Swoich sił może spróbować każdy. Jednak na Arenie rządzą bohaterowie. Dlatego zachęcamy uczestników do pojawienia się w strojach godnych bohaterów – każdy otrzymuje premię do punktów życia, stosowną do tego, co mówi o nim jego strój. Rzecz jasna wszyscy kochamy bohaterki, dlatego każda przedstawicielka płci pięknej może liczyć na dodatkową premię.

W fazie pucharowej liczy się nie tylko technika, refleks i strategia. Liczy się również charyzma, a bohaterowie muszą mieć po swojej stronie publikę. W tej fazie premia do punktów życia każdego śmiałka będzie uzależniona od tego, ile osób ma za sobą. Przybywajcie więc tłumnie, by dopingować najlepszych. Zmagania zwieńczy Walka Finałowa, która odbędzie się w sobotni wieczór. Zostanie stoczona na starodawnych, zapomnianych już zasadach, które poznacie przed samym starciem. Wtedy to na oczach wszystkich zostanie wyłoniony pierwszy w historii Czempion Falkon Areny!

Oprócz nieśmiertelnej sławy i chwały równej herosom zwycięzca otrzyma w nagrodę wyposażenie prawdziwego bohatera oraz trzos waluty festiwalowej. Staną przed nim również otworem drzwi do fantastycznych krain w postaci wejściówek na konwenty terenowe, mechanicznych bonusów dla stworzonej przez niego postaci oraz konwentowych koszulek.

Na Falkon Arenę zapraszają Farmerownia oraz Płaszcz i Suknia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.