Skocz do zawartości

Sonky

Redakcja
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez Sonky

  1. Nie, w najbliższym czasie ma wystartować crowdfundingowa akcja. Ponoć podręcznik jest przetłumaczony, ale do druku pójdzie, jak zostanie przekroczony odpowiedni próg. To tak na szybko, za ich profilem fejsikowym :-)
  2. Witamy, jak to mówią, zostań na chwilę i... poczytaj
  3. Nie, nie dlatego. Wybacz, ale nie będę Ci robił wykładów na temat internetów. Odsyłam do opracowań
  4. Sonky

    Co myslicie o Hobbicie?

    Czemu przegięciem? Zboczeniec!
  5. http://enklawanetwork.pl/forum/index.php?topic=1164.msg14478;topicseen#new To też przydałoby się usunąć. Temat jest mylący. Mrozu, puść uprawnienia na czyszczenie forum większej liczbie osób, póki nie wymyślisz jakiegoś magicznego sposobu na blokadę
  6. Sonky

    Powrót Wiedźmina!

    Przeczytałem. Dobra. Fajna. Tylko teraz weź znowu czekaj na kolejną :|
  7. Sonky

    Powrót Wiedźmina!

    Po prostu na Lubelszczyźnie nie ma paczkomatów
  8. No cóż, przespałeś :P swoją drogą, na stronie głównej nie wyświetla, że ktoś skomentował :D
  9. Sonky

    Powrót Wiedźmina!

    Szczerze mówiąc, to podchodzę sceptycznie. I tak kupię, ale fragment mnie nie powalił. Poza tym żeby tak nie po Bożemu przez allegro takie rzeczy?
  10. Sonky

    Co czytacie?

    Zamorduj, ale nie wiem co masz na myśli
  11. Emm... ja się zatrzymałem na podniebnych piratach, a że było to jakiś czas temu, to domyślam się, że nie to masz na myśli. Tak czy inaczej po tym dodatku definitywnie podziękowałem ;)
  12. Sonky

    Co czytacie?

    Chociaż zastanawia mnie kto decyduje, że książka ma być promowana w ten sposób. Wydawca czy autor? Pewnie to pierwsze. Metoda pewnie z finansowego punktu widzenia skuteczniejsza, ale wtedy zamiast cieszyć się konkretną lekturą jaką jest Korona..., to w pamięci pozostaje myśl, że jednak jest to słabsze od Gry o Stolec. Dobrze się sprzedaje (mimo sporego czasu od premiery), bo to jednak niezła książka jest, acz zgrzyt zostaje.
  13. Powiem Ci, Mrozu, że GW nie jest takim nowatorem, jakby się mogło wydawać. Założenia były ciekawe, ale wydaje mi się, że gra wyszła za wcześnie, co choćby widać po PvP, które jest najzwyczajniej w świecie nudne. Praktycznie jeden tryb, map bardzo mało. Najciekawszym z całej gry było odkrywanie świata, ale ile można biegać i tluc moby, bo to jest istotą zadań. Nowatorskie są chyba tylko Vista Pointy, które dają sporo radości.
  14. Sonky

    Co czytacie?

    Odświeżam. Czytałem Koronę... i nie zgodzę się z Honotarą Grze o tron jednak nie da się ot tak sprostać. Zresztą okrzykiwanie się następcą czy odpowiednikiem chyba mało której książce wyszło na dobre.
  15. Nah, nie ma jednak co wracać do jedynki. Miałem na myśli dwójkę :P
  16. Cholera, kupiłbym, ale dwójka zabiera wystarczająco dużo czasu. Gra ktoś z Enklawy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...