Skocz do zawartości

mangusta

Użytkownicy
  • Postów

    86
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O mangusta

  • Urodziny 19.10.1980

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia mangusta

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. O ile zniknięcie jednego bloku i pojawienie się paru innych to kosmetyka... Nie będę się z Tobą wykłócać o pierdoły.
  2. Zmiany są, niektórych bloków nie ma, za to pojawiły się inne.
  3. To nie chodzi o ograniczanie, porównywanie wierszyka z filmikiem, rysunkiem, tekstem czy komiksem nie jest najlepszym pomysłem ze względu na odmienność "tworzywa." Poza tym ja się nie piszę na ocenianie czego innego poza tekstami, ewentualnie filmem, bo nie mam kompetencji w innych obszarach i mogłabym kierować się wyłącznie gustem, a to dalekie od profesjonalizmu.
  4. Muszę powiedzieć, że zabiło mnie powyższe stwierdzenie. Pomogę Ci - Japonia, ojczyzna mangi. Może Sebastian z Kuroshitsuji też by Ci się spodobał. No i można by polemizować, czy bohater komiksu to to samo, co bohater literacki.
  5. Albo po prostu nie czytają postów poprzedników Ja tam zamierzam grać, póki mi łeb będzie pracował i dam radę kulać kośćmi.
  6. Z jedynki najbardziej lubię Knieję Otulisko i obóz bandytów oraz te właśnie "wolne" lokacje koło twierdzy gnolli. I te nad morzem. Twierdza Durlaga też daje radę, fajny klimat. W ogóle to cicho już, bo zaraz znowu zainstaluję... A w dwójce ten motyw z Imoen jako dzieckiem Baala, no soooryyyyy...
  7. Właśnie wspominaliśmy wyżej, że się dobrze trzyma Ale chętnie weźmiemy pod uwagę Twoje argumenty, jeśli jakimiś zechcesz się podzielić.
  8. Mam na myśli Baldur's Gate pierwszą razem z Opowieściami... Dwójce brakowało klimatu jedynki, choć powrócił on w Trąbalu Torment zacna gra, zgadzam się, do dziś mam stary plakat z pierwszego wydania A jaka muzyka tam była...
  9. To jest powieść, u nas swego czasu wydał ją Prószyński, o ile dobrze pamiętam, wyrosła właśnie z opowiadania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...