Jump to content

Outro - uwaga spoiler!

Shane
 Share

Recommended Posts

Wątek dla tych, którzy grę przeszli i tych, którym nie robi, że dowiedzą się końcówki. Reszta niech omija.

Co sądzicie o tajemniczym zabójcy z końcowego filmu? Kim był? Po oczach można by sądzić, iż był wiedźminem, a przynajmniej mutantem potraktowanym wiedźmińskimi mutagenami. Jakieś podejrzenia?

Myślicie, ze to furtka do kolejnej części?

Nie wpatrywałem mu się specjalnie w oczy, to chyba raczej zwykły asasyn

Gdyby to był zwykły asasyn, Geralt nie gapiłby się w niego jak przysłowiowa sroka w gnat. Poza tym miał "kocie oczy" -  typowo wiedźmińskie.

Może wiedźmin z innej szkoły?

• 1 month later...

Pragnę zwrócić uwagę waszmości na drobny ale strasznie ważny szczegół - zabójca nosił medalion w kształcie węża. Niby nic, ale fakt, że Geralt i inni wiedźmini też noszą medaliony sugeruje, że są pewne koneksje. Zwłaszcza że powszechnie wiadomo, że tylko na północ od Cintry są trzy szkoły wiedźmińskie (poza Wilkiem jeszcze Gryf i Kot). Może szkoła Węża to jakaś południowa szkoła, nilfgaardzka? Albo to pokłosie eksperymentów Alvina/Jakuba?

Medalion z wężem? No patrz, widziałam to tyle razy, a tego nie przyuważyłam. Przyjrzę się.

A co do wiedźmińskiej szkoły: cóż, mogę się zgodzić, że to "nowa", być może nawet nilfgaardzka szkoła. Ale wiedźmin wynajęty jako zabójca? Do zamachu? Nie wydaje mi się. Chyba, że renegat?

Szkoła z założenia "renegacka"?  :o no nie wiem ;) Wychodziłyby takie zabijaki jak szeregi Salamandry, którym obiecuje się kasę, a oni pójdą na wszystko, a nie jakieś jednostki "specjalne", myślące.

Chyba pozostanie nam po prostu czekać na wyjaśnienie w ewentualnej drugiej części Wiedźmina.  ;)

• 10 months later...