Jump to content

Seriale fantastyczne

Sir Jedi
 Share

Czy oglądasz seriale fantastyczne?  

26 members have voted

1. 1. Czy oglądasz seriale fantastyczne?

• Tak, dość często
      9
    • Czasami
      11
    • Miałem kontakt z jednym bądź dwoma
      4
    • Nie oglądam tego badziewia
      1
    • Nie oglądam tego typu seriali
      1

Recommended Posts

• Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy jest jakieś zbliżenie do jakiej rasy zalicza się ten bękart gwiezdnych wojen?

Na początku myślałem że jest Twilekiem ale później zacząłem wątpić

Twilekiem?! A skąd Ci to do kłowy przyszło :)

Ashsoka Tano jest Togrutanką. Jej rasa wywodzi się z planety Shili. Co ciekawe, a co nie zostało jeszcze wykorzystane, Togrutanie mają zdolność echolokacji.

Sama rasa jest wspaniała, co do Jedi, potrafię z marszu wymienić Ci jedną mistrzynię z tej rasy (aż dziw, że nie skojarzyłeś) - Shaak Ti, ale wiem, że jest więcej. Był chyba jeden jeszcze padawan w schyłkowym okresie republiki (ale został wydalony z zakonu) i chyba jedna mistrzyni... nie jestem pewien, ale to już w okresie nowej republiki.

{Ced wynurza się zza kłębów dymu}

Co Ossus? Ossus to jest planeta w systemie gwiezdnym Adega, będąca miejscem przechowywania całej wiedzy Jedi i późniejszą lokalizacją Nowego Zakonu... hyyp?

JA się nawdychałem? Ja nic nie wdychałem, to pomówienie! ;p

Viear, Ossusa, jak wiesz, czytuję, ale - to też wiesz - jeśli chodzi o uniwersum Star Wars (i nie tylko) wiem trochę (troszkę, troszeczkę) o tym...;>

A jeśli chodzi o Torgrutanów, to znałem tę rasę, swego czasu bardzo się Shaak-Ti interesowałem. A i trochę w książkach przeczytałem...

Co do rycerzykowania - tak, w oryginale coś takiego też jest... ale chyba tylko na początku, później - cale szczęście - zaczyna się już bardziej Mistrzowanie. 

Myślicie, że mógłby powstać re-make serialu wiedźmin?

Biorąc pod uwagę współczesną technikę wyszedłby na pewno o niebo lepiej niż teraźniejsza wersja

NIE!!!  :o :o

Nie w Polsce, przynajmniej. Już wtedy była bardzo dobra technika, już wtedy spieprzyliśmy. Nie, nie, nie. Nie chcę przeżywać tego drugi raz.

No, chyba, żeby Bagiński z zespołem się za to wzięli ;> 

• 2 weeks later...