Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tej, no bez przesady, az tak strasznie zle to nie wyglada. W sensie - to przeciez ma byc przegiete, nawet oryginal byl, a biorac pod uwage spojrzenie azjatow to i tak obylo sie bez kosmosu kompletnego. Efekty wiadomo, slabe, ale i budzet nie ten. Nie znam sie na filmach, wiec pewnie pieprze, ale tak to widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 17.12.2016 o 11:46, Cursian napisał:

Mrozu, ogrywałem to dla CDA w ramach preview. Wtedy dawało radę, ale było parę rzeczy do poprawki.

Zamierzam spędzić przy tym kilka godzin w święta. Zobaczymy. Może później jakiś wywiad uda się skręcić. :)

Dnia 17.12.2016 o 11:46, Cursian napisał:

Ja zażyczyłem sobie atomówkę na Sejm i przyległości. Chyba nic z tego. A mikołaj niby czerwony, to powinien atomówkę mieć...

Był kiedyś taki Brunon K, ale nie dane mu było zostać bohaterem. ;) Całe szczęście, że na to nasze forum mało kto zagląda, bo inaczej chłopcy Błaszczaka już mogliby pukać do twych drzwi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest najlepsze? Ten twój żarcik wydaje się niepokojąco realny. Ale kuźwa za stary się na tę politykę robię. Cholerne oszołomy. Oba obozy. Skąd się to bierze w tych ludziach? Głupi i głupsi. A i na zapleczu nie widzę sensownych kandydatów. Kilka razy z rzędu głosowałem na partie, które deklarowały zmiany zgodne z moim podejściem i zawsze po wyborach pierdołami się zaczeli zajmować. Dosyć ich mam i oficjalnie, pardon my french, kładę chuj na wybory. Niech sobie rządzi kto chce. Ten kraj i tak jest skazany na porażkę, obawiam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2016 o 17:27, Cursian napisał:

Wiesz co jest najlepsze? Ten twój żarcik wydaje się niepokojąco realny. Ale kuźwa za stary się na tę politykę robię. Cholerne oszołomy. Oba obozy. Skąd się to bierze w tych ludziach? Głupi i głupsi. A i na zapleczu nie widzę sensownych kandydatów. Kilka razy z rzędu głosowałem na partie, które deklarowały zmiany zgodne z moim podejściem i zawsze po wyborach pierdołami się zaczeli zajmować. Dosyć ich mam i oficjalnie, pardon my french, kładę chuj na wybory. Niech sobie rządzi kto chce. Ten kraj i tak jest skazany na porażkę, obawiam się.

Wiesz, żarcik żarcikiem, ale w dzisiejszych czasach nie powinno nikogo dziwić, że jeśli ktoś publicznie zapowiada zamach, to służby mają obowiązek go ściągnąć na dołek i sprawdzić. Choćby to był tylko "pijacki żart".

Co do reszty: od dawna powtarzam, ale wciąż mało kto mi wierzy. Wszystkie rządy wybrane po 1989 r. były i są złożone z ludzi, którzy dobijali targów z komuchami. Mnóstwo ludzi władzy, a praktycznie wszyscy na jej szczycie, są w mniejszym lub większym stopniu umoczeni w Magdalenkę. Dopóki będą wybierani, nic się nie zmieni - różne kolory na ich sztandarach mają tylko stwarzać pozory różnicy, bo gdy przychodzi do grabieży, to i rząd i opozycja trzymają żelazną sztamę. Nadzieję można pokładać tylko w ludziach spoza układu i K15 potwierdza tę tezę. To obecnie jedynie grupa reprezentująca się w Sejmie naprawdę godnie.

19 godzin temu, Cursian napisał:

Heh, a propos tego komiksu z Overwatcha ("Magia Świąt"), ależ się szitstorm rozpętał internetach! Ło matko! Przeczytaj go sobie i zgadnij czemu :D

Teraz mam jeszcze trochę zapierdziel w związku ze świętami, więc później to ogarnę. Zgaduję jednak, że chodzi o pewien pocałunek... ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2016 o 23:21, Cursian napisał:

Hej, no chyba nawet najgłupszy Misiewicz by zaczaił, że atomówką to zamachu raczej zrobić się nie da. Mam nadzieję. ;)

Do niedawna nikt nie czaił, że zamachów można dokonywać za pomocą ciężarówki. ;)

Dnia 25.12.2016 o 23:21, Cursian napisał:

Tak, chodzi o pannę Smugę i koleżankę ;)

Przyznam, że mnie to też trochę zniesmaczyło, ale nie zamierzam bić piany. Na szczęście szybko powstała przeróbka, dzięki której koleżanka Smugi przybrała oblicze Putina. :D

Dnia 25.12.2016 o 23:21, Cursian napisał:

Co do Kukiza pozwolę sobie przemilczeć. Choć fakt - nie mieszanie się w ten bajzel to rozsądna decyzja.

Nawet nie chodzi o ten ostatni bajzel, ale zwyczajnie dobre pomysły. Ujemny dochodowy dla dzieciatych pracujących bije na głowę pińcet+. Ale wiadomo, głosów za to nie kupisz.

Na marginesie polityki i gier, to dzisiaj trafiłem na naprawdę mocne rakowisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło, ale zgaduję, że o tym wiesz ;) Tym razem względne dziadostwo = względne bezpieczeństwo. To akurat dobrze. A widoku tej pani mógłeś mi jednak oszczędzić, sadysto ;) 

Kij tam, niech ma. Jak to mówi pewna niewiasta z TV: "Panie, to się musi kiedyś rozdupcyć, bo to nie ma siły, żeby się nie rozdupcyło". Może lepiej tak niż wspomnianą atomówką? Choć z dugiej strony też jakoś tak... standardowo. Jak znikać to z hukiem. Ja wiem: inwazja uzbrojonych w halabardy kucyków? Blizz mógłby trochę marudzić o swoich krowach, ale pozwu by już raczej nie składali... No i wyobraź sobie miny światowych gierojów na myśl o tak haniebnym zgonie. Taki Władek P. np. Albo gangsta-raperzy lub szefowie mafii. Ech, aż się łezka w oku kręci ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...