Skocz do zawartości

Sesja - "Kampania Goldenville"


Superkarpik

Rekomendowane odpowiedzi

-Narazie i tak nikt nie ma dowodów ani nie podejrzewa co sta?o si? ze straznikami. Pozb?d?my si? cia? a potem do kapitana, mordercy straznikow raczej by tego nie uczynili.

Jest ryzyko - jest zabawa.

Hmm..mo?e zbyt pochopnym dzia?aniem by?o u?miercanie strazników jesli kapitan po nas przysy?a?, no có? pozyjemy - zobaczymy. Eldvor mimo niepewno?ci chia? zaryzykowa?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cisza - wsta?em i zacz??em wyra?a? moj? opinie.

-Wed?ug mnie, powinnismy choc na chwile sie rozdzielic. Ja i Moonred pojdziemy do mojej kryjowki, tam zostawimy lup po naszych dobroczyncach. Dodatkowo pozbedziemy sie cial.

Reszta powinna znalezc Zydara i isc do Glownego straznika. Jego wyslannicy do nas nie dotarli, po tawernie chodzily plotki, ze jestesmy mu potrzebni - odchrzakn?lem - to chyba najlepsza wymowka. Moonred ma racje - mordercy nie poszliby do Strazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu wy za szybko i za wiele piszecie. Powinno si? pisa? jednego obszernego posta, a nie 2 linijkowe co '10 minut'..Ju? 7 stron dzieje sie sytuacja, która mog?a by sie zmie?cicw 1 z dobrze napisanymi postami, gdzie ci?gniemy t? akcj? do przodu, a nie stoimy w miejscu..

No, widz? Ra Elisa na lastinnie, dobrze, dobrze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak?e...

- Jestem za pój?ciem do szefa stra?y. Ot, ci przy bramie kazali nam do niego pój?? wi?c przyszli?my. W razie czego - rzucam okiem w stron? czyszcz?cego szklanki i kufle barmana - mo?emy przycisn?? tego ober?yst?, by nie zacz?? ?piewa? ?e tu byli?my jak kto? go zapyta. Po prostu - nigdy tu nie byli?my.

Dopijam drugi kufel piwa. Pytanie, jaki Zydar ma wp?yw na tego karczmarzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wi?c - wsta?em i spojrza?em wymownie na towarzysza - Moonred, wyruszamy. Ra'elis, zajmij si? wszystkim, co mieli?my zrobi? w mie?cie, widze w Tobie dobrego pomocnika. Spotkamy si? jutro rano przed bram? miasta. Pobawie si? w alchemi?, mo?e co? ciekawego uda mi si? uwa?y?. - szybko spakowa?em si? i wyszed?em razem z moonredem.

Ma?ku, wedlug mnie posty powiunny by? w miar? krótkie, aby MG móg? w odpowiednim momencie zareagowa?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz? |Deepowi prosto w oczy. - Pomocnika...? Nie jestem niczyim *pomocnikiem*, rivvin. Bacz na to, co mówisz. Na chwil? przerywa, uspokaja sie nieco i zaczyna nieco spokojniejszym tonem. - Niech wi?c tak b?dzie. Ale gdzie jest Zydar? Musimy mie? zdanie ca?ej grupy.

Ehh widze ze wszystkim znudzilo sie pisanie w tej sesji, moze wiec ja sobie narazie odpuscimy bo taka gra na sile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Wy we dwóch do kryjówki a ja do kapitana stra?y? Drow? W pojedynk?? Mo?e byc ciekawie :D Ehh ja nie chce nikogo hmm urazic ale sposób w jaki prowadzona jest ta sesja mi sie nie podoba... "Udalo ci sie zaniesc do kryjówki" i tyle? Zadnego opisu, jak wyglada ta kryjowka itp.? Chyba posty Mistrza Gry powinny byc dlu?sze... no, ale nic...

Zajmuj? jeden z pokojów w ober?y i czekam tam a? si? ?ciemni. Zastanawiam si?, jak mog? wogóle rozmawia? z kapitanem stra?y. Nie uda mi si? ukry? kim jestem, a kapitan napewno nie przyjmie mnie z otwartymi ramionami. Bed? musia? rozegra? to inaczej.

Po zmroku dok?adnie naci?gam kaptur na g?ow? i wychodz? z ober?y. Kieruj? si? w stron? centrum miasta, szukaj?c hmm nie wiem ale niech bedzie koszar. Mam nadzieje, ?e nikt mnie nie rozpozna przynajmniej dopóki nie znajd? koszar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle nie wiadomo sk?d nadci?ga krasnolud z czerwon? flag? i twierdzi ?e pochód 1-majowy sie zbli?a, moja posta? szczerbatego elfa odrazu sie przy??cza do pochodu. Urzywam zakl?cia przyspieszenia pije pó?niej piwo i w droge. Na pochodzie same czerwoni towarzysze z którymi walczy?em kiedy? tam gdzie ju? mapa nie obejmuje. Demonstarci chc? darmowej regenrecji many oraz darmowego uzdrowienia. Domagaj? sie równiez krótszego dnia pracy i wygodnych warunków spania podczas polowa?. Organizatorem pochodu jest przewodnicz?cy orkowskiej partii robotniczej ?upek Orkowski znany ze swych radykalnych pogl?dów na wojny. Nast?pnie w pochodzie spotykam kolege z pochodu z którym upijam sie do nie przytomno?ci i korzystam z pi?knej orkowskiej prostytutki. Mam kaca i nic nie chce mi sie robi?( mam nadzieje ?e ta sesja na tym polega);p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijam bez s?owa.

Dobra, sorry, ja si? wypisuj?. Mam nadziej? ?e nikt nie ma mi za z?e :P Ale nie s?dzi?em ?e to a? taka hmm kaszana b?dzie (bez obrazy, po prostu jak wchodz? co 24 godziny na forum i ca?y czas widz? "ostatni post: Ra Elis" to mnie co? boli. Tak wi?c robi? wyjazd z tej jak?e zacnej sesji ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja przepraszam, ?e si? wtr?c?, ale prosi?abym, dla dobra forum, wzi?? si? w gar?? i poci?gn?? t? sesj? [tak jest - do roboty!], albo dogada? si? i j? zako?czy?, bo to co teraz robicie, szkodzi tylko wizerunkowi i tak ?wie?ego forum... Ta sesja mia?a by? swego rodzaju wizytówk?, a tu jak na razie dno i wodorosty.

Naprawd? prosz?, ?eby?cie sie dogadali i co? z tym zrobili.

Gracie czy zamykamy??

Siudek, nie wiem co to ma by?, ale prosi?abym o powstrzymanie si?, je?li nie masz nic ciekawego do napisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje sesj? zawiesi?, do momentu, kiedy wszyscy b?d? mieli wi?cej czasu (np. wakacje?) i do chwili, kiedy Karpik znajdzie sposób na sensowne jej poprowadzenie, bo póki co mam wra?enie, ?e nie do ko?ca zosta?a zaplanowana...

Co wy na to? Jeste?cie w stanie zgra? si? i powróci? do gry za jaki? czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...