Achilles: Legends Untold

Podstawowe informacje

Wciel się w rolę Achillesa - greckiego herosa, który znalazł się w środku trwającego od wieków konfliktu pomiędzy Hadesem a Aresem. Młody bohater zostaje wysłany aby powstrzymać syna Aresa i uosobienie strachu - Fobosa. Jego podróż zabierze go w różne zakątki mitycznych krain, gdzie zdobędzie potężne artefakty, które pomogą mu w tym zadaniu. Nie będzie w tym osamotniony - kowal bogów Hefajstos zawsze będzie gotów służyć swoim młotem i kowadłem aby wykuć nowy rynsztunek w zamian za potrzebne materiały rzemieślnicze.

Achilles: Legends Untold to gra action-RPG z rzutem izometrycznym, silnie inspirowana gatunkiem souls-like oraz klasyką gier hack&slash. Przemierzając niegościnne lokacje i ścierając się z mitycznymi potworami, będziesz odkrywać historię starożytnej Grecji. Gra nie jest tak wymagająca jak inne tytuły souls-like, aby mogli się przy niej dobrze bawić zarówno wytrawni weterani gatunku, jak i nowi gracze. A jeżeli będziesz potrzebować wsparcia zawsze możesz wezwać na pomoc przyjaciół i wspólnie w trybie kooperacji stawić czoła niebezpieczeństwom czyhającym w podziemiach.

Gra oferuje nagradzający umiejętności gracza system starć, elementy RPG oraz zarządzanie surowcami. Każdy przedmiot znaleziony w czasie wyprawy może okazać się użyteczny do stworzenia nowego oręża i rynsztunku dzięki pomocy Hefajstosa. W czasie rozgrywki będą rosnąć zarówno umiejętności gracza, jak i głównego bohatera, co pozwoli wyjść zwycięsko ze starć z nawet najgroźniejszymi przeciwnikami! A tych na drodze Achillesa na pewno nie zabraknie...

Achilles: Legends Untold oferuje innowacyjny system GAIA odpowiedzialny za grupowe zachowanie przeciwników AI, dzięki czemu współpracują ze sobą w realistyczny i zaskakujący sposób. Doświadcz emocjonujących starć, w których potwory dostosowują swoje zachowania do twojego stylu walki i nie dają się tak łatwo pokonać. Będziesz zmuszony reagować na podstępne zagrywki przeciwników, wciągać wrogów w zasadzki wykorzystując swój spryt oraz zmieniać swoją taktykę w zależności od sytuacji - a to wszystko dzięki stworzonemu od podstaw nowatorskiemu silnikowi GAIA.

News

więcej...