Darkest Dungeon od teraz ze wsparciem dla Steam Workshop

W podziemnej rzece najciemniejszego spośród lochów upłynie jeszcze sporo wody, zanim dodatek The Crimson Court uraczy fanów Darkest Dungeon nową porcją atrakcji. Ten czas warto wypełnić fanowskimi modami, które od teraz można instalować przy pomocy Steam Workshop.

Wsparcie dla tej platformy było jednym z dodatkowych celów crowdfundingowej zbiórki na Kickstarterze. W owym czasie Red Hook Studios nie udało się zebrać dostatecznej sumy pieniędzy, by zrealizować ten plan, jednakże finansowy sukces, jakim okazało się wydanie Darkest Dungeon w wersji z Wczesnym Dostępem, pozwoliło teraz zainicjować wsparcie dla fanowskich modułów.

Ich biblioteka już teraz zawiera wiele ciekawych propozycji: od drobnych poprawek interfejsu czy wizualnych aspektów gry po nowe profesje i totalne modyfikacje balansu tych już istniejących. Więcej informacji na ten temat znajdziecie oczywiście w samym Warsztacie Steama.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.