Dragon Age: Gaming Heads stworzy 17-calową figurkę Varrika

Varrik Tethras to jedna z najbarwniejszych postaci serii Dragon Age. Niebawem uzbrojony w kuszę iminieme Bianka krasnolud będzie mógł zagościć na stałe u niejednego fana sagi, bowiem Gaming Heads zapowiedziało wydanie 17-calowej figurki bohatera.

 

Bianka? Jest jedyna w swoim rodzaju. W Kirkwall jest ukryty sklep nazywany Czarnym Emporium. Znalazłem ją w beczce z napisem "swag". Jej były właściciel sprzedał mi ją za kanapkę z szynką oraz parę żółtych, kryzowanych spodni - Varrik Tethras.

Poliresingowa figurka jest ręcznie malowana przez wybitnych ekspertów w tym fachu. Każdy egzemplarz jest zapakowany w luksusowe, kolorowe pudełko i ręcznie numerowaną podstawę. Mini-Varrik zostanie wydany w dwóch edycjach: regularnej i ekskluzywnej. Cechują je odrębne pozy, a w dodatku druga z wymienionych posiada wymienną głowę krasnoluda. Oba rodzaje figurki możecie obejrzeć na poniższym nagraniu.

Figurki Varrika trafią do nabywców w drugim kwartale 2018 r. Nie będzie ich jednak zbyt wielu, bowiem do obiegu trafi jedynie 750 egz. edycji regularnej oraz 350 egz. ekskluzywnej. Koszt postawienia krasnoluda na swojej półce jest jednak niemały, ponieważ za taką przyjemność zapłacimy prawie 400 dolarów.

W ten oto sposób Varrik dołączy do innych bohaterów Dragon Age: Inkwizycji, którzy doczekali się już swoich figurkowych wyobrażeń: Morrigan i Żelaznego Byka.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.