BioWare zaprezentuje w grudniu nową odsłonę serii Dragon Age?

Nie od dziś wiadomo, że BioWare pracuje już nad kolejną odsłoną serii Dragon Age. Ostatni wpis na oficjalnym blogu studia wskazuje jednak, że być może niebawem poznamy pierwsze szczegóły na temat kolejnej wyprawy do świata Thedas.

Najnowszy artykuł jest poświęcony niemal w całości Anthem. Casey Hudson, generalny menadżer BioWare'u, opowiada o ostatnich postępach w pracach i szlifowaniu gry, która ma ukazać się już w lutym przyszłego roku. Rychły koniec produkcji Anthem oznacza jednak, że BioWare może poświecić więcej czasu i zasobów na inne projekty, w tym czwartą część sagi Dragon Age. Pod koniec artykułu pada nawet dość jednoznaczna zapowiedź!

 

Jeśli śledziliście te wpisy albo Twitterowe konta należące do mnie i Marka Darraha, wiecie że pracujemy nad pewnymi sekretnymi rzeczami z Dragon Age'a. Dla naszego studia marka Dragon Age jest niesamowicie istotna, dlatego jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuowania jej dziedzictwa. Rozglądajcie się za czymś więcej w nadchodzącym miesiącu [artykuł został opublikowany jeszcze w listopadzie - przyp. red.]. Nie powiem wam jednak, gdzie macie się rozglądać...

Jakkolwiek tajemniczo to nie brzmi, możemy chyba z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że BioWare ujawni kolejną grę w uniwersum Dragon Age. Czego się po niej spodziewacie?

Zachęcam do zapoznania się z całym artykułem na blogu BioWare'u. Uczynicie to tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.