Towarzysze

Przewodnik gry Dragon Age II

Przejście Dragon Age II w pojedynkę należy do zadań trudnych, o ile nie karkołomnych, dlatego też twórcy gry oddali do naszej dyspozycji kilku bohaterów niezależnych, z których możemy sformować drużynę liczącą łącznie 4 osoby. Każda z postaci posiada inne zdolności i ma inny charakter, co bardzo mocno wpływa na rozgrywkę. Tylko od ciebie zależy, jakich kompanów sobie dobierzesz i jak barwna będzie to rozgrywka. Oczywiście, w tak kluczowej kwestii nie mogło zabraknąć naszej porady.

Poniżej znajdują się linki prowadzące do profili 9 postaci, jakie mogą przyłączyć się do Hawke'a w czasie kampanii Dragon Age II. Na każdej ze stron znajduje się obraz przedstawiający postać, jej krótka charakterystyka zaczerpnięta z Kodeksu, kilka podstawowych informacji o niej, lista usprawnień, w jakie można ją wyposażyć, lista zadań, jakie ów bohater może zlecić, a także naszą ogólną ocenę opisywanego towarzysza, co, jak mamy nadzieję, ułatwi dobór idealnego kwartetu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.