DLC

Przewodnik gry Dragon Age II

Artykuł ten zawiera informacje o wszystkich DLC (ang. Downloadable Content - dodatki do pobrania), jakie zostały wydane (lub niedługo zostaną wydane) do gry Dragon Age II. Poniższa lista została sporządzona w kolejności, w jakiej poszczególne dodatki trafiały do sprzedaży.

Książę na wygnaniu (The Exiled Prince)

Wędruj wraz z Sebastianem Vaelem, wysoko urodzonego łucznika, szukającego zemsty za brutalne morderstwo jego rodziny. Pomóż mu wypełnić zadanie i skieruj jego prawy gniew na swoich wrogów. Sebastian jest pełnoprawnym towarzyszem, posiadającym serię własnych zadań pobocznych.

Data wydania: 11.03.2011

Artykuły:

 

Dziedzictwo (Legacy)

W Dragon Age II Dziedzictwo bezwzględny kartel przestępczy czyha na życie Hawke'a, a zadaniem gracza jest położenie kresu jego morderczym zakusom. Aby tego dokonać, trzeba będzie opuścić mury miasta Kirkwall i udać się na wyprawę, u której kresu znajduje się skrywana dotąd mroczna tajemnica. W trakcie wyprawy gracz stworzy nową, posiadającą pełny potencjał ulepszeń broń odpowiednią dla wybranej klasy, będzie staczać wielkie bitwy z nowymi stworami i stanie twarzą w twarz z przerażającą istotą z zamierzchłych czasów, tak złą i potężną, że Szarzy Strażnicy przez tysiąclecia trzymali ją w ukryciu. Grę w Dragon Age II Dziedzictwo można rozpocząć z dowolnego punktu kampanii Dragon Age II, udając się do domu Hawke'a.

Data wydania: 26.07.2011

Artykuły:

 

Znak zabójcy (Mark of the Assassin)

W "Znaku Zabójcy", nowym dodatku do Dragon Age II Hawke, wspólnie z piękną elfką imieniem Tallis (w tej roli Felicia Day) oraz swymi niezastąpionymi towarzyszami, wyruszy na niebezpieczną misję. Celem wyprawy będzie klejnot znany jako "Serce Wielu", strzeżony przez najemników, rycerzy oraz - bo jak mogłoby być inaczej - wszelkiej maści plugawe potwory.

Data wydania: 11.10.2011

Artykuły:

 

Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.