Tom Clancy's The Division 2: nowe informacje o umiejętnościach, uzbrojeniu i frakcjach

Premiera Tom Clancy's The Division 2 zbliża się wielkimi krokami, o czym Ubisoft stara się nam stale przypominać. Czyni to jednak w bardzo przystępny sposób, bowiem za sprawą kolejnych Aneksów Wywiadowczych.

Każdy z takich Aneksów prezentuje świeże informacje o samej grze i/lub o kulisach jej tworzenia. W ostatnim czasie Ubisoft opublikował trzy interesujące artykuły dot. dostępnych w The Division 2 umiejętności, uzbrojenia oraz jednej z frakcji, jakie spotkamy na polach bitewnych Waszyngtonu. Mowa o Wiernych Synach - tytułem wstępu:

 

Dawna jednostka JTF przekształcona w ugrupowanie paramilitarne - Wierni Synowie - to zbieranina radykalnych buntowników i wyszkolonych kryminalistów, gotowych zlikwidować wszystkich wrogów i rywali w wyścigu do władzy. Ich znakiem rozpoznawczym jest brutalna dyscyplina połączona z bezwzględnością w zabijaniu, co w rezultacie czyni z nich dobrze zorganizowaną i niezwykle niebezpieczną frakcję. Zdaniem Wiernych Synów, Ameryka powstała wskutek rozlewu krwi i taki sam rozlew przyczyni się do powstania nowego społeczeństwa. A oni, bez względu na wszystko, muszą być na szczycie łańcucha pokarmowego.

Gdy wybuchła epidemia, w Waszyngtonie zapanował chaos i panika. Chcąc przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusa, dowództwo JTF utworzyło strefę kwarantanny na Roosevelt Island. Odpowiedzialność za zarządzanie strefą i prawidłowy przebieg wszystkich związanych z nią działań ponosił pułkownik Antwon Ridgeway. Patrząc na ogrom ludzkiej tragedii i poczucie beznadziejności w obliczu wirusa, Ridgeway zaczął tracić wiarę w to, że JTF zdoła ocalić Waszyngton. Szybko doszedł do wniosku, że nie ma szans, by on i jego ludzie zdołali wyjść z tego cało.

Co sądzicie o nowych informacjach na temat Tom Clancy's The Division 2?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.