W Overwatch powraca Zimowa Kraina Czarów

W Polsce nadal próżno wyglądać zimy - co innego w Overwatch! W grze Blizzarda zagościł już śnieg oraz prawdziwie świąteczna atmosfera, a wszystko za sprawą wydarzenia sezonowego Zimowa Kraina Czarów.

Podczas trwania tego ograniczonego czasowo wydarzenia gracze mogą powiększyć swoją kolekcję elementów sezonowych, wziąć udział w dwóch klasycznych zimowych Rozróbach i przygotować się na wiele świątecznych atrakcji. W tym roku Blizzard przywrócił dwie uwielbiane przez graczy Overwatch Rozróby z Salonu gier: Polowanie na Yeti i Śnieżkową Ofensywę Mei. Z kolei mapa Blizzard World doczekała się nieco zimowo-świątecznego charakteru!

Deweloper nie zapomniał również o prezentach. Od teraz można odblokować nowe przedmioty sezonowe - w tym legendarne skórki, takie jak Krampus dla Złomiarza, Łyżwiarka figurowa dla Symmetry, Lis polarny dla Lúcia, Snowboardzistka dla Zarii, Cukrowa Wróżka dla Łaski i Biatlonistka dla Trupiej Wdowy. Sprzęt zimowy z zeszłego roku można za to kupić za mniejszą liczbę kredytów. Blizzard udostępnił też trzy nowe niesamowite skórki: Prezent dla Bastiona, Odświętny dla Reinhardta oraz Zima dla Ashe (w komplecie z odpowiednio przystrojonym Bobem).

 

Film zapowiadający tegoroczną Zimową Krainę Czarów możecie obejrzeć poniżej.

Jak wam się podoba? Wczuliście się już w świąteczny nastrój?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.