Recenzujemy Mutant Year Zero: Road to Eden

Mutant Year Zero jest całkiem popularnym systemem RPG, który nigdy nie doczekał się do pełnoprawnego przeniesienia na PC-ty czy konsole - aż do teraz. Kiedy okazało się, że ekipa The Bearded Ladies stworzyła taktycznego cRPG-a osadzonego w tym post-apokaliptycznym świecie, nie mieliśmy wątpliwości, że ten tytuł musi trafić pod lupę Enklawy.

Recenzenckie honory oddał tej grze Murky. Oto fragment jego tekstu:

 

Uczciwie przyznaję, że nigdy nie słyszałem o „papierowym” systemie RPG, na którym oparto Mutant Year Zero: Road to Eden. Być może dlatego moja pierwsza reakcja na widok pałętających się po świecie gry postaci była tak negatywna. Gadająca kaczka z kuszą i marudny dzik ze strzelbą? Serio? Po tym jak ekipa The Bearded Ladies zaczęła prezentować nagrania z rozgrywki, zniesmaczenie zaczęło jednak z wolna ustępować zaciekawieniu. Kurde, to przecież wygląda zupełnie jak XCOM! I wiecie co? Nie tylko wygląda. To naprawdę solidna rzecz.

Oczywiście zachęcam do zapoznania się z całością naszej recenzji Mutant Year Zero: Road to Eden!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.