Ubisoft ujawnił szczegółowe plany Prywatnej Bety Tom Clancy's The Division 2

Dokładnie za tydzień pierwsi gracze będą mogli chwycić za broń i rzucić się w wir kooperacyjnej walki w post-apokaliptycznym Waszyngtonie. Wtedy to bowiem rozpocznie się Prywatna Beta gry Tom Clancy's The Division 2, o której dowiedzieliśmy się dziś nieco więcej.

Do pierwszych beta-testów przystąpią gracze wylosowani spośród tych, którzy zamówili drugą część The Division w przedsprzedaży lub zarejestrowali się poprzez specjalny formularz. Szczęśliwcy będą mogli stworzyć pojedynczego bohatera, przy pomocy którego rozegrają dwie główne misje, wykonają pięć zadań pobocznych, a nawet skosztują trybu PvP i end game contentu. Zapowiedź czekających nas atrakcji obejrzycie poniżej.

 

Prywatna beta w Tom Clancy's The Division 2 rozpocznie się 8 lutego o godz. 17:00 czasu środkowoeuropejskiego. Gracze, którzy nadal chcieliby dołączyć do testów, mogą zamówić grę w przedsprzedaży lub zarejestrować się jako testerzy.

Szczegółowe informacje na temat Prywatnej Bety znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.