Pillars of Eternity II: Deadfire świętuje pierwszą rocznicę. Patch 5.0 i nowe wyzwanie już dostępne!

Od dnia, gdy Pillars of Eternity II: Deadfire trafiło na półki sklepowe, minął dokładnie rok. Obsidian Entertainment postanowił uczcić “roczek” nowym i zarazem ostatnim patchem - za to o naprawdę atrakcyjnej zawartości!

Główną “atrakcją” łatki jest wydanie pełnej wersji turowego systemu walki. Po kilku miesiącach beta-testów deweloperzy wprowadzili szereg zmian, które powinny sprawić, że miłośnicy “turówek” będą dzierżyć magię i miecz również pewnie co fani rozgrywki w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą.

To bynajmniej nie wszystko. Patch 5.0 wprowadził również istotne zmiany w interfejsie bitew morskich, które powinny być teraz o wiele bardziej “eleganckie”. Scenarzyści gry pochylili się również nad słabszymi momentami fabuły i przygotowali nowe linie dialogowe, które pomogą jeszcze lepiej wczuć się w historię - zwłaszcza w momencie interakcji z Woediką i Eothasem.

 

Wisienką na torcie jest “ostateczne” wyzwanie bogów - The Ultimate. Twórcy gry obiecują, że nowa przygoda jest na tyle trudna, że pierwsi gracze, którym uda się ją ukończyć i udokumentować ten wyczyn (niezbędny jest zapis gry oraz nagranie filmu), zostają uhonorowani miejscem na specjalnej tabliczce w biurze Obsidian Entertainment!

Więcej informacji na temat patcha oraz szczegółowy regulamin udziału w wyzwaniu The Ultimate znajdziecie pod niniejszym adresem.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o tym, że Josh E. Sawyer, główny projektant obu gier z serii Pillars of Eternity, zaktualizował podręcznik do “papierowej” wersji RPG-a osadzonego w świecie Eory. Jeśli chcecie przetestować ten system, to kompletny Rulebook możecie pobrać za darmo z oficjalnej strony gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.