Cyberpunk 2077: ukryta wiadomość od CDPR zapowiada prezentację kolejnego gameplayu

Zeszłoroczny gameplay z gry Cyberpunk 2077 wzbudził ogromne emocje. Mogło się wydawać, że po prezentacji nowego zwiastuna, RED-zi pójdą za ciosem i przedstawią kolejny fragment rozgrywki. Wiemy już, że nie nastąpi to podczas tegorocznego E3, choć deweloperzy zdradzili, kiedy spodziewać się kolejnej prezentacji...

Dotarcie do tej informacji nie było łatwe, bowiem typowym dla siebie zwyczajem, RED-zi zakodowali ją wewnątrz trailera. W zwiastunie Edycji Kolekcjonerskiej Cyberpunka 2077 umieszczono wskazówki, które wytrwałym (de)koderom pozwoliły dotrzeć do specjalnego serwera i pozostawionej na niej wiadomości. Cytujemy ją w całości poniżej.

 

Po miesiącach przygotowań, możemy w końcu powiedzieć o dwóch rzeczach, nad którymi ciężko pracowaliśmy: zwiastunie fabularnym Cyberpunk 2077 i zupełnie nowym gameplayu. Tak, tak, wiemy - na razie demo jest dostępne tylko dla szczęśliwców, którzy zdobyli bilety na E3, a reszta musi poczekać na Gamescom lub transmisję z publicznego pokazu na PAX East w sierpniu.

Już wyobrażamy sobie, jak nas krytykujecie :( "Czemu nie traktujecie mnie fair?", "Dlaczego nie opublikowano fragmentu rozgrywki od razu?" Powodem jest to, że chcemy jak najlepiej wykorzystać miesiące pracy włożone w demonstrację i po raz pierwszy przedstawić ją na E3 i Gamescomie. Udostępnienie gameplayu teraz sprawiłoby, że prezentacja na drugich targach nie miałaby sensu i znacząco ograniczyłoby nasze szanse na zbudowanie hype'u

Dlaczego jest on nam w ogóle potrzebny? By więcej graczy zainteresowało się Cyberpunk 2077 i przekonało się do gry. Wkładamy serca i dusze w stworzenie wspaniałej produkcji i chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tytule i zapoznało się z jego niesamowitą historią. Hype może też przełożyć się na sprzedaż (w końcu nie jesteśmy organizacją charytatywną), która pozwoli nam się rozwijać, podejmować kreatywne ryzyko i dostarczać dla was nowe, świetne gry.

I nie zapominajmy o najważniejszej informacji - dacie premiery. Za mniej niż rok, 16 kwietnia 2020 roku, sami położycie ręce na Cyberpunk 2077.

Jak zapewne zauważyliście, przygotowaliśmy dwie edycje gry. Dlaczego tylko tyle? Kiedy sami składamy zamówienie przedpremierowe, nie lubimy zaglądać do Wikipedii w celu porównania zawartości. Mamy prosty pomysł: zrealizowaliśmy wersję standardową, którą najpewniej wybierze najwięcej graczy, a także limitowaną kolekcjonerską. Jesteśmy bardzo dumni z tej drugiej, ale chcielibyśmy zwrócić uwagę na pierwszą. Czemu? Ponieważ wypełniliśmy ją po brzegi różnymi dobrami. Uważamy, że podnosi poprzeczkę dla standardowych wydań i mamy nadzieję, że myślicie podobnie.

Możecie się zastanawiać, czy jest jakikolwiek sens składać teraz zamówienie przedpremierowe. Tak, jeżeli chcecie okazać nam dodatkowe wsparcie. Pre-ordery pomagają nam w budowaniu oczekiwania - im więcej kopii kupicie, tym większa szansa dla nas na pozyskanie sprzedawców (w dystrybucji cyfrowej i pudełkowej). Jeżeli więc podoba wam się to, co widzicie, docenilibyśmy głos na »tak« poprzez złożenie zamówienia. Jeżeli jednak nadal się wahacie, radzilibyśmy poczekać na więcej materiałów lub recenzje. Chcemy, abyście w pełni cieszyli się CP2077 i nie żałowali pre-ordera.

Trzymajcie się i do zobaczenia w Night City! Zespół CD Projekt Red.

Pozostaje zatem czekać na gamescom 2019, który odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Kolonii.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.