Cyberpunk 2077

Podstawowe informacje

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Zostań cyberpunkiem, uzbrojonym po zęby wolnym strzelcem, i stań się legendą najbardziej niebezpiecznego miasta przyszłości.

Witaj w Night City — stworzonym z rozmachem mieście przyszłości, w którym zatracisz się bez pamięci.

Zdobądź najpotężniejszy wszczep w Night City i zmierz się z tymi, którzy trzęsą całym miastem.

News

CD Projekt RED opublikował świeży odcinek podcastu AnsweRED, w którym poruszane są tematy dostarczające odbiorcom możliwość zdobycia cennej wiedzy na temat gamedevu. Gośćmi najnowszego epizodu są przedstawiciele trzonu zespołu tworzącego kolejną historię w świecie Cyberpunka, którzy opowiedzieli m.in. o planach rozwoju filii polskiego studia w Bostonie.

więcej...

Pod lupą

Cyberpunk 2077: recenzja dodatku Widmo wolności

Cyberpunk 2077 był swego czasu najbardziej oczekiwaną grą nie tylko u nas, ale na całym świecie. Fani spodziewali się po nim niemalże ponownego nadejścia mesjasza, w czym sporą rolę miały nie tylko naiwność i „chciejstwo”, ale też nadmiernie rozbuchane obietnice marketingowców. (...) Widmo wolności stało się dla warszawskiego studia okazją do oczyszczenia atmosfery i sprawienia, że nadmiernie rozbudzone emocje ustąpią wreszcie miejsca nieco bardziej zdroworozsądkowemu spojrzeniu na grę. To jak to wreszcie z tym Cyberpunkiem jest?

więcej...