gamescom 2019: The Waylanders z nowym, kinowym zwiastunem

Nadal nie milkną echa zakończonego kilka dni temu gamescomu. Do sieci trafił m.in. nowy, kinowy zwiastun The Waylanders - taktycznego RPG-a od hiszpańskiego studia Gato Salvaje.

Nowy, lecz dość krótki film, przedstawia genezę konfliktu, w konsekwencji którego rozpoczyna się główny wątek fabularny The Waylanders. Nie trzeba się jednak obawiać spojlerów, bowiem wszystko zostało przedstawione w dość zawoalowany sposób. Zobaczcie sami.

 

Hiszpanie poinformowali również o poszerzeniu swojego zespołu o dwa bardzo cenne nabytki. Deweloperzy są szczególnie dumni ze współpracy z Chrisem Avellonem, który przez ostatnich osiemnaście miesięcy pomagał przy tworzeniu scenariusza gry. Współautor takich gier jak Fallout: New Vegas czy Planescape: Torment to marka sama w sobie i miejmy nadzieję, że przekonamy się o tym również w The Waylanders.

Drugim niezwykle ważnym członkiem hiszpańskiego zespołu okazał się Inon Zur. Autor ścieżek dźwiękowych do takich gier jak Icewind Dale, Dragon Age: Początek czy Fallout 3 teraz podjął się skomponowania muzyki do taktycznego RPG-a studia Gato Salvaje. Miłośnicy pięknych, epickich brzmień mogą więc z utęsknieniem wyczekiwać ścieżki dźwiękowej The Waylanders.

Oczywiście przy okazji gamescomu Hiszpanie nie omieszkali nie wspomnieć o premierze swojej najnowszej gry. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami deweloperzy zamierzają wydać The Waylanders w 2020 r. Jest chyba na co czekać!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.