Crowdfundingowa zbiórka na rzecz planszowej wersji Divinity: Original Sin zakończona pełnym sukcesem!

Crowdfundingowa zbiórka na rzecz gry planszowej bazującej na Divinity: Original Sin dobiegła końca. Larian Studios i Lynnvander Studios mogą mówić o pełnym sukcesie.

Podczas trwającej miesiąc kampanii projekt planszówki uzbierał na swoim koncie 1,84 mln dolarów, na co zrzuciło się nieco ponad 10,5 tys, donatorów. To olbrzymie osiągnięcie, zważywszy, że pierwotny cel zbiórki zakładał uzbieranie "zaledwie" 160 tys. dolarów. Twórcy gry są oczywiście niezmiernie wdzięczni za okazane wsparcie, co znakomicie obrazuje poniższe nagranie.

 

Warto podkreślić, że w czasie trwania kampanii udało się odblokować wszystkie dodatkowe cele. To oznacza, że w grze znajdzie się blisko 1400 kart, 37 miniaturowych figurek, 342 tokeny, 11 początkowych historii, ponad 40 wrogów z różnymi poziomami trudności włączając w to Nightmare Mode, 15 bossów, a nawet... 4 kurczaki!

Co dalej? W najbliższych miesiącach Lynnvander Studios skupi się rozwijaniu i testowaniu planszowej wersji Divinity: Original Sin. Wszystko po to, by była ona w pełni gotowa na premierę, którą zaplanowano na drugą połowę 2020 r. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko obejrzeć kolejną sesję w wykonaniu producentów gry. Trwające niemal trzy godziny nagranie obejrzycie poniżej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.