Nowe pokolenie fanów post-apokalipsy wkrótce będzie mogło posmakować pustkowii spustoszonej wojną Amerykl w ich najpierwotniejszym wydaniu. inXile podało bowiem ostatecznę datę premiery Wasteland Remastered!
Za odświeżeniem wyglądu klasyku sprzed ponad trzydziestu lat odpowiada Krome Studios, które wcześniej w podobny sposób odnowiło całą trylogię The Bard's Tale. W rezultacie tych prac Wasteland Remastered będzie prezentować się znacznie okazalej dla współczesnych graczy, jednocześnie nie tracąc nic z fabuły i rozgrywki, które zapewniły tej grze miano hitu przełomu layt 80. i 90. XX w.
Kiedy zatem wyruszymy ponownie na pustkowia? Wedle oficjalnego konta studia inXile na Twitterze, nastąpi to już 25 lutego!
Czekacie?