Age of Conan doczekało się największej aktualizacji od lat!

W tym miesiącu Age of Conan będzie obchodziło swoje 12 urodziny. Mimo sędziwego wieku, senior wśród MMORPG-ów trzyma się nadal nieźle, a za sprawą nowej aktualizacji Onslaught może być jeszcze lepiej!

Najnowszy, darmowy update wprowadza do gry nową lokację stworzoną na podstawie opowiadania Roberta E. Howarda pt. Czarny kolos. Starożytny czarownik Thugra Khotan został przebudzony po tysiącach lat spędzonych w uśpieniu i teraz zamierza zrealizować swój plan podbicia całego świata. Mag rozpoczął zbieranie pustynnych plemion w ogromną armię, która wkrótce wkroczy na tereny bliskie sercu graczy. Wielkie bitwy, morze przelanej krwi i wspaniałe łupy są tylko kwestią czasu.

Onslaught to również nowy tryb rozgrywki, nowe zadania, nowy typ broni z gwiezdnego metalu, a także mnóstwo wspaniałych artefaktów do zdobycia. Więcej informacji o najnowszej aktualizacji Age of Conan znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.