Szczegóły dotyczące Age of Conan: The Savage Coast of Turan

Jason Momoa jako nowy Conan szaleje już w polskich kinach od dobrych dwóch tygodni, tymczasem Funcom podał datę wydania i szczegóły The Savage Coast of Turan - dodatku, który powiąże wątki filmowe z dziełem norweskiego studia.

Czego spodziewać się po nowym rozszrzeniu? Tego, czego zawsze - nowych raidów, dungeonów, przeciwników i przedmiotów. A wszystko to dostępne w trzech różnych zestawach:

  • Standard Pack (1300 Funcom Pts)
  • Early Access Pack (2000 Funcom Pts) - dostepny dla graczy z kontami Premium, zapewniający dostęp do paczki tydzień wcześniej od reszty graczy, a także nowy slot na postać i opcję na dodatkową postać poziomu 50.
  • Jewel of Turan Pack - zawiera wszystko to, co Early Access Pack, a do tego eksluzywnego peta Sand Demon, mounta-wielbłąda, pakiet eliksirów, 60 dni subskrypcji na konto Premium, a także zbroję Conana ze wspomnianego już filmu z Momoą w roli głównej. A wszystko to w cenie o 60% niższej!

The Savage Coast of Turan trafi do sprzedaży 8 września. Prawdziwa gratka dla tych, którym spodobał sie klimat nowego filmu o Conanie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.