Rune II: Duplicity Update wprowadzi do gry długo wyczekiwane zmiany

Bieżący rok, w którym Rune II przeszło kompeltną metamorfozę, Studio 369 zamierza zwieńczyć dużą aktualizacją. Tzw. Duplicity Update będzie zawierał wiele zmian i nowości, o które od dawna prosilio gracze.

Miłośnicy gier PvP będą mogli zakosztować dwóch zupełnie nowych trybów gry: Last Viking Standing oraz Last Clan Standing. Jak nietrudno się domyślić, obydwa tryby są utrzymane w duchu battle royale, a wszystko to dwóch znacząco zmienionych mapach - Redheim oraz Lost Thorstadt.

Kto nie przepada za rozgrywką wieloosobową, tego z pewnością ucieszą dwie pozostałe nowości. Duplicity Update powiększy grę o nowych dungeon - Goblin Mines - w którym gracze zmierzą się z hordą zielonoskórych potworów. Aby ułatwić likwidaćję wrogów, od teraz będzie można używać dwóch broni jednocześnie, co było prawdopodobnie jedną z najczęśtszych próśb graczy Rune II.

Duplicity Update zawita do Rune II w przyszłym tygodniu. Sądząc po kalendarzu, aktualizacja należy spodziewać się raczej przed niż po świętach.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.