Rune II: Duplicity Update już dostępne!

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Studio 369 uraczyło graczy Rune II ostatnią w tym roku dużą aktualizacją. Duplicity Update, gdyż takie miano nadano łatce, wprowadza do gry szereg długo wyczekiwanych nowości.

Miłośnicy gier PvP będą mogli zakosztować dwóch zupełnie nowych trybów gry: Last Viking Standing oraz Last Clan Standing. Jak nietrudno się domyślić, obydwa tryby są utrzymane w duchu battle royale, a wszystko to dwóch znacząco zmienionych mapach - Redheim oraz Lost Thorstadt. Zobaczcie zresztą sami na poniższym trailerze.

 

Kto nie przepada za rozgrywką wieloosobową, tego z pewnością ucieszą dwie pozostałe nowości. Duplicity Update powiększa grę o nowy dungeon - Goblin Mines - w którym gracze zmierzą się z hordą zielonoskórych potworów. Aby ułatwić likwidację wrogów, od teraz każdy nordycki bohater może używać dwóch broni jednocześnie, co było prawdopodobnie jedną z najczęstszych próśb graczy Rune II.

Ponadto, w ramach podziękowania za okazane wsparcie, każdy gracz może pobrać darmowe mini-DLC Wolf Armor + Weapon Set, które - jak sama nazwa wskazuje - dodaje do gry specjalny zestaw wilczego pancerza i broni.

Z pełną listą nowości i zmian, jakie oferuje Duplicity Update, możecie zapoznać się na oficjalnej stronie Rune II.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.