Nowy zwiastun The Waylanders przedstawia miasto Santiago de Compostela

W drugim akcie The Waylanders gracze udadzą się w podróż czasie do miasta Santiago de Compostela. Najnowszy zwiastun gry zabiera nas na spacer po średniowiecznej odsłonie stolicy Galicji.

 

Compostella jest tętniącym życiem miastem rządzonym przez Kościół. Kupcy, chłopi oraz rzemieślniczy szukają tutaj schronienia pod znakiem św. Krzyża. To miasto nie stanowi jednak azylu dla tych, którzy związali się ze starymi prawami lub w ich żyłach płynie magia.

Krótki film przedstawia nie tylko to piękne miasto, ale rzuca również nieco światła na głównego antagonistę w drugim akcie The Waylanders. Zobaczcie sami.

Prezentacja filmu poprzedza kolejną aktualizację gry, która wzbogaci taktycznego RPG-a studia Gato Salvaje o kilka nowych językach - niestety wśród nich nie będzie jęz. polskiego. Patch powinien zawitać na Steama już 25 stycznia, a wraz z nim szczegółowe plany dot. wydania pełnej wersji The Waylanders.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.