Star Trek Online świętuje swoją 11 rocznicę aktualizacją House Reborn

Wkrótce minie 11 lat od premiery Star Trek Online. Z tej okazji na serwery gry zawitała nowa aktualizacja - House Reborn.

Nowa aktualizacja kontynuuje Rok Klingonów, skupiając się pod każdym względem właśnie na tej frakcji. Nowy content update rozpoczyna wielki finał epickiej Wojny Klingońskiej, wprowadzając do gry dwa nowe epizody fabularne związane z postaciami L'Rell i Tenavika.

 

Po tym jak Klingońskie Imperium rozpadło się w House Shattered, J'Ula, gnębiona poczuciem winy Matriarchini Rodu Mo'Kai, wyrusza w podróż na świętą planetę Boreth. Tam odnajduje Tenavika, klingońskiego wyrzutka, wobec którego żywi nadzieję, że ten poprowadzi ją do oświecenia. Jednakże ta podróż nie będzie należała do łatwych.

Ponadto gracze mogą spodziewać się całkowicie nowego systemu werbunku Klingonów, specjalnego eventu rocznicowego, a także kompleksowych zmian związanych ze wspomnianą frakcją, włączając w to misje, poziomy i wiele więcej. A gdyby tego było mało, to od teraz, po raz pierwszy w historii Star Trek Online, gracze dowolnej frakcji mogą pilotować każdy dostępny w grze statek.

Szczegółowe informacje na temat House Reborn znajdziecie na oficjalnej stronie Star Trek Online.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.