Pierwszy dodatek do Cyberpunka 2077 oficjalnie ogłoszony!

Od kilku miesięcy wiadomo, że Cyberpunk 2077 powinien doczekać się w 2023 r. przynajmniej jednego, dużego, fabularnego rozszerzenia. Po wielu miesiącach milczenia RED-zi w końcu postanowili ujawnić tytuł dodatku oraz pierwsze szczegóły na jego temat!

Podczas specjalnego wydania programu Night City Wire producenci zapowiedzieli, że kolejna odsłona przygód V będzie nosić tytuł Widmo wolności. Dodatek zabierze graczy w zupełnie nowy rejon Night City, gdzie spotka całkowicie nowych bohaterów. Starych znajomych jednak również nie zabraknie, bowiem Keanu Reeves ponownie wcieli się w rolę Johnny'ego Silverhanda.

Pierwszy zwiastun Widma wolności prezentuje się następująco:

 

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, Cyberpunk 2077: Widmo wolności zadebiutuje na PC-tach oraz konsolach nowej generacji w 2023 r. Tym samym CD Projekt RED zamierza postawić grubą kreśkę i (w końcu?) odciąć się od wsparcia poprzedniej generacji konsol.

Zapis całego, specjalnego odcinka Night City Wire, w którym m.in. przedstawiono również zawartość debiutujacej właśnie Aktualizacji 1.6 do Cyberpunka 2077, obejrzycie poniżej.

Co sądzicie o tej zapowiedzi dodatku? Czyżby V miał nawiązać bliższą współpracę z policją Night City?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.