Alaloth: nowy patch dostępny, lecz roadmapa znów wymaga aktualizacji

W ostatnich dniach Gamera Interactive wydało kolejnego patcha do wczesnej wersji gry Alaloth: Champions of the Four Kingdoms. Nie zawiera on wielu planowanych nowości, co twórcy action RPG-a postanowili wytłumaczyć w osobnym dzienniku deweloperskim.

Najnowsza łatka usuwa z Alalotha szereg błędów, a także wprowadza kilka przydatnych nowości takich jak pojawienie się podsumowania wszystkich statystyk na karcie postaci czy dodanie nowych elementów interfejsu użytkownika komunikujących, czy dane zadanie posiada ograniczenie czasowe. Pełną listę zmian znajdziecie na Steamie. Nie znajdziecie wśród nich jednak nowości zawartych w opublikowanej we wrześniu roadmapie takich jak gryfie wierzchowce czy możliwość podróżowania statkiem. Dlaczego?

Wyjaśnienie jest bardzo proste: twórcy gry zwyczajnie niedoszacowali czasu niezbędnego do wydania kolejnych aktualizacji. Do tej pory deweloperzy zamierzali wypuszczać kolejne lokacje oraz nowe funkcje gry w mniejszych, lecz regularnych update'ach. Rzeczywistość okazała się inna. Obecnie Włosi już wiedzą, że ów plan nie przystaje do realiów i choć nowości zamieszczone we wspomnianej roadmapie są tworzone bez większych opóźnień, to będą one oddawane w ręce graczy za sprawą rzadszych, lecz znacznie bardziej obszernych aktualizacji.

Nowa roadmapa nie jest jeszcze gotowa. Deweloperzy zapowiedzieli jednak, że kolejna duża aktualizacja będzie zawierać m.in. 5 nowych, dużych lokacji z nowymi bohaterami i zadaniami, a także kolejna lokacja bitewna z nowym bossem, Nieco bardziej szczegółowe informacje, włączając w to zestawienie ostatnich nagród, jakie zgarnął Alaloth, znajdziecie pod niniejszym adresem. Jeśli zaś chodzi o kolejną aktualizację roadmapy wczesnej wersji tego action RPG-a, to jeszcze przyjdzie nam chwilę zaczekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.