Piekło zamarźnie w Diablo III z okazji wydarzenia świątecznego

Nie tylko gracze Diablo II: Resurrected mogą liczyć w najbliższym czasie na specjalne, świąteczne atrakcje. W Diablo III rozpoczęły się właśnie... Piekielne Święta.

W tym roku słudzy Płonących Piekieł skradli prezenty śmiertelników zamieszkujących Sanktuarium i to gracze, w ramach specjalnego wydarzenia, będą musieli je odzyskać. Co to oznacza w praktyce?

Otóż oznacza to, że należy rozpocząć polowanie na goblinów skarbników i Strażników Głębokich Szczelin, bowiem to właśnie oni przechowują skradzione prezenty i zostawią je... cóż, tylko po swoim trupie. Ze względu na swoją wytrzymałość Strażnicy Głębokich Szczelin mają większą szansę na zostawienie po sobie prezentu.

 

W prezentach można znaleźć przydatne zasoby i rzadkie wyposażenie. Przykładowo każdy prezent zawsze będzie skrywał następujące przedmioty:

  • pięć Zwojów z Khanduras, Lulecznicę z Kaldeum, Wojenny Gobelin z Arreat, Mięso Spaczonego Anioła oraz Wodę święconą z Zachodniej Marchii;
  • mistyczny pył;
  • oddechy śmierci;
  • zapomniane dusze;
  • uniwersalne części;
  • zasnute kryształy.

Ponadto prezenty mogą zawierać także szereg innych łupów takich jak skrzydła, zwierzaki, transmogryfikacje i nie tylko.

Wydarzenie Piekielne Święta w Diablo III potrwa do 5 lutego, godz. 20:00 czasu polskiego. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.