Wydarzenie Ciemność nad Tristram powraca do Diablo III

2023 jest kolejnym rokiem, który gracze Diablo III mogą zacząć od wydarzenia Ciemność nad Tristram. Pozwala ono na nostalgiczną podróż do czasów oryginalnego Diablo na silniku "trójki".

Przypomnijmy, że przygoda rozpoczyna się, gdy główny bohater wpada na trop tajemniczej grupy kultystów, która próbuje zasiać chaos w świecie Sanktuarium. Podążając ich śladem, gracze zdobędą wskazówki, które zaprowadzą ich do portalu prowadzącego do przeszłości Tristram, i pomogą odkryć źródło przerażającej ciemności, jaka przed wieloma laty ogarnęła to miasteczko.

W podziemiach ponurej katedry czekają już znajomi przeciwnicy i klasyczne przedmioty, od których zakręci się niejedna łezka w oku, natomiast głęboko pod katakumbami nieustraszonych śmiałków przywita sam Mroczny Władca! Po drodze gracze zbiorą oczywiście tony łupów. Wykonanie zadań związanych z wydarzeniem rocznicowym zapewni niepowtarzalne wzory do transmogryfikacji, osiągnięcia, portrety, zwierzaki i wiele więcej.

Wydarzenie Ciemność nad Tristram w Diablo III już wystartowało, jednak na otwarcie portalu prowadzącego do przeszłości miasteczka trzeba jeszcze trochę zaczekać - a mianowicie do 4 stycznia. godz. 1:00 czasu polskiego. Ten swoisty "powrót do przeszłości" będzie możliwy aż do 1 lutego, godz. 1:00 czasu polskiego.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.