Fanowski moduł Siege of Shadowdale od teraz dostępny w NwN: EE

Siege of Shadowdale było przed laty jednym z najbardziej cenionych fanowskich modułów do Neverwinter Nights. Teraz, dwadzieścia lat po swojej premierze, mod doczekał się rozszerzonej wersji przeznaczonej dla NwN: Enhanced Edition.

W porównaniu do poprzedniczki nowa odsłona Siege of Shadowdale zawiera odświeżone i rozszerzone dialogi, nowe zadania, lokacje, towarzyszy, ulepszoną grafikę, a także całkowicie nową mapę świata. Przygoda jest przeznaczona dla pojedynczego gracza i nowych postaci, startujących od poziomu 1.

Siege of Shadowdale pozwoli graczom odwiedzić słynną Cienistą Dolinę, którą zamieszkują największi bohaterowie Zapomnianych Krain, z mędrcem Elminsterem na czele. Pomimo tego, osada cały czas jest zagrożona atakami Zhentarimów oraz Drowów. W wir intrygi przypadkowo zostaje wplątany początkujący poszukiwacz przygód, którym jest oczywiście nie kto inny jak tylko bohater kierowany przez gracza.

 

Premierowy zwiastun moda, który jednocześnie prezentuje zmiany w stosunku do jego pierwotnej wersji, obejrzycie poniżej.

Warto dodać, że premiera odświeżonej wersji Siege of Shadowdale dokładnie w tym momencie nie jest dziełem przypadkiem. Fabuła moda jest bowiem powiązana z głównym wątkiem innej przygody tego samego autora, The Blades of Netheril, której pierwsza część powinna ukazać się jeszcze w tym roku.

Czy tak się stanie? Czas pokaże. Tymczasem zachęcam do pobierania nowej wersji Siege of Shadowdale, która jest już dostępna w Neverwinter Vault.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.