Conan Exiles: o tworzeniu golemów słów kilka

Już za tydzień do Conan Exiles trafi trzeci i zarazem ostatni rozdział sezonowej przygody Age of Sorcery. Wtedy też do gry po raz pierwszy zawita mechanika tworzenia golemów, której producenci z Funcomu poświęcili najnowszy dziennik deweloperski.

Te niespotykane dotąd istoty mogą być budowane w specjalnych stacjach z bardzo różnych surowców przy pomocy nowego zasobu, tzw. Krwawych Kryształów. Golemy w Conan Exiles będą mogły pełnić funkcję zarówno obronną, jak i pomocniczą. Jesli zostaną wyposażone w topór, staną się doskonałymi drwalami, ale też topornikami!

Swoje nowe czarnoksięskie "zabawki" można będzie też udoskonalić o znacznie ciekawsze elementy. Przykładowo strażnik z piorunochronem na głowie będzie w stanie przejąć kontrolę nad mocą burzy z piorunami, a następnie zniszczyć wrogów przy pomocy błyskawic. Z kolei golem o torsie wyposażonym w lotosową kadzielnicę zyska stosowną premię do umiejętności w zależności od rodzaju spalanegolotosu. 

 

Golemy mogą zatem okazać się niemal doskonałymi kompanami w Conan Exiles - szczególnie, że raczej nie będą miały zbyt wiele do powiedzenia! Haczyk? Nie można ich leczyć. Wprawdzie golemy będą wykazywać się dużą odpornością, jednakże kumulacja obrażeń sprawi, że prędzej czy później każdy z konstruktów zostanie zniszczony. To powinno być jednak motywacją dla graczy, by budować nowych pomocników i eksperymentować z ich cechami oraz wyposażeniem.

O przydarności golemów na Ziemiach Wygnańców każdy będzie mógł przekonać sie sam dokładnie za tydzień. Rozdział III Age of Sorcery zawita na serwery Conan Exiles już 14 marca!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o budowaniu golemów oraz ich możliwościach, odwiedźcie oficjalny blog deweloperski Conan Exiles.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.