Nowa aktualizacja Wolcen: Lords of Mayhem wprowadza długo wyczekiwany Rozdział IV i wiele więcej!

Wolcen: Lords of Mayhem zostało pierwotnie wydane w 2020 r. Niemniej dopiero teraz, czyli po blisko trzech latach, action RPG od Wolcen Studio doczekał się aktualizacji, która finalizuje główny wątek fabularny gry.

Najnowszy update tozszerza Wolcena o czwarty rozdział fabuły, w którym gracze nareszcie spotkają Ślepego Księcia, Ahrimana. Ten kroczące bóstwo jest czymś, z czym nawet najbardziej zaprawieni weterani tego action RPG-a nie mieli jeszcze okazji się zmierzyć. Jego celem jest zdobycie twierdzy Stormfall i zawładnięcie nad skrywanym tam artefaktem. Zadaniem głównego bohatera jest zatem dość proste: obronić warownię i pokonać Ahrimana. Łatwiej powiedzieć niż zrobić!

Aby ułatwić sobie odniesienie zwycięstwa, gracze będą mogli skorzystać z systemu Poruczników. Krótko mówiąc, zanim Ślepy Książę stanie u wrót twierdzy Stormfall, bohaterowie Wolcena staną przed szansą zabicia jego dowódców, tj. rzeczonych Poruczników. Zlikwidowanie każdego z nich osłabi wodza i tym samym zwiększy szansę na ostateczne zwycięstwo w potyczce z Ahrimanem. Twórcy gry stawiają jednak sprawę jasno: nie będzie to łatwe, dlatego ten rodzaj rozgrywki można traktować jako rozgrywkę... rogue-lite'ową.

 

To bynajmniej nie wszystko. Patch 1.1.7.0 wprowadza do Wolcena nowe, losowe modyfikatory opracji w postaci klątw i błogosławieństw. Gracze mogą liczyć również na nowe projekty rozbudowy miasta, nowe typy przedmiotów oraz nowe umiejętności. Należy również wspomnieć o zmianach w skali trudności w fazie endgame'owej, zwiększeniu szansy na zdobycie wśród łupów klejnotów i reagentów, co powinno znacząco wpłynąć na system rzemiosła, a także szeregu poprawek wprowadzonych w obszarze balansowania rozgrywki.

Jak zatem widać, Patch 1.1.7.0 wprowadza do Wolcen: Lords of Mayhem ogromną liczbę zmian i nowości. Miłośnicy tego action RPG-a długo musieli czekać na wielki finał tej historii, ale zdaje się, że było warto.

Szczegółowe informacje na temat najnowszej aktualizacji Wolcena znajdziecie na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.