Wolcen: Lords of Mayhem

Podstawowe informacje

Należysz do trójki dzieci ocalałych z rzezi w Castagath. Uratowani przez głównego inkwizytora Heimlocka, zostaliście wcieleni do republikańskiej armii Oczyszczaczy. Od bardzo młodego wieku trenowaliście w akademii wojskowej, by stać się doskonałymi żołnierzami w walce z siłami nadnaturalnymi. Czasami mogliście liczyć na rady i nauki samego Heimlocka, przez co wasza trójka – czyli ty i twoi przyjaciele z dzieciństwa, Valeria i Edric – zyskała sobie przydomek „Dzieci Heimlocka”.

Niedawno Bractwo Świtu wdarło się do Szkarłatnej Wieży, tajemniczej fortecy Republiki, ukrytej pośród północnych pustyń nazywanych Czerwonymi Pustkowiami. Chociaż nie jest znany cel tego wtargnięcia, Senat Republiki podjął decyzję o ataku odwetowym na wszystkie znane siedziby Bractwa. 

Wkrótce oddziały pod dowództwem samego głównego inkwizytora Heimlocka zostały rozmieszczone na Wybrzeżu Wraków niedaleko miasta-państwa Stormfall z zadaniem zniszczenia obozu Bractwa. Wraz z dwójką przyjaciół z dzieciństwa jesteś częścią tej operacji i już nie możesz doczekać się walki. 

Główne cechy:

Dowolny rozwój postaci

Wypróbuj przeróżne rodzaje broni i znajdź własny styl gry dzięki powiązanym z nimi postawom i kombinacjom. W Wolcenie nie ma klas – tylko twoja broń określa zasady dotyczące rodzajów umiejętności.

Trzy rodzaje zasobów

Szał i moc wchodzą ze sobą w interakcje, wykorzystując System Przeciwstawnych Zasobów. Z kolei wytrzymałość pozwala wykonywać przewrót, by unikać niebezpieczeństwa, lub podróżować szybciej.

Różnorodność przedmiotów

Zaopatrz się w powszechne, magiczne, rzadkie i legendarne przedmioty, zgodnie ze swoimi preferencjami ofensywnymi i defensywnymi. Łam zasady i odblokowuj nowe możliwości, wykorzystując przedmioty unikalne i rzadkie afiksy.

Dostosowywanie umiejętności

Osiągaj wyższe poziomy umiejętności za pomocą postaci lub zasobów alternatywnych, by zyskiwać punkty modyfikatorów i tworzyć wyjątkowe kombinacje modyfikatorów umiejętności. Zmieniaj rodzaj obrażeń, dodawaj nowe funkcje, stosuj wzmocnienia lub osłabienia i całkowicie odmień mechanikę umiejętności. Możliwości są nieograniczone.

Zmieniające się Drzewko Umiejętności Pasywnych

Wytycz własną ścieżkę, wykorzystując 21 podklas dostępnych we Wrotach Przeznaczenia, aby dowolnie dostosowywać umiejętności pasywne i dopasowywać je do swojego stylu gry.

Strategiczne walki

Stworzenia w grze Wolcen zachowują się według złożonych wzorców, których część stanowią śmiercionośne umiejętności. Zwracaj uwagę na przeróżne znaczniki i sygnały zwiastujące ataki, by unikać morderczych uderzeń za pomocą przewrotów.

Nieskończona regrywalność

Ulepsz swoje wyposażenie, zdobywając łupy lub tworząc przedmioty, pozyskuj zasoby, by odblokować rzadkie misje, staw czoła zaawansowanym wyzwaniom, aby zdobyć nagrody specjalne, eksperymentuj z nowymi konfiguracjami i stań się kimś wyjątkowym. Bez względu na to, czy wolisz grać w pojedynkę, czy ze znajomymi, zawsze jest coś do zrobienia.

Forma apokaliptyczna

Wszystkie postacie potrafią przekształcać się w jedno z czterech dostępnych niebiańskich wcieleń, z których każde dysponuje czterema różnymi umiejętnościami i jedną niszczycielską zdolnością ostateczną.

Umiłowanie piękna

Wykorzystanie technologii CryEngine pozwoliło uczynić Wolcen wciągającą i piękną grą z szeregiem szczegółowo oddanych pancerzy i broni. W podróży towarzyszyć ci będzie ośmiogodzinna monumentalna ścieżka dźwiękowa w wykonaniu orkiestry.

Pokaż swój styl

Personalizuj swój wygląd, zmieniając style wizualne pancerza i broni. Zdobądź ponad 100 różnych barwników i dostosuj zbroję tak, by odzwierciedlała twoje osobiste preferencje. Asymetryczny system pancerza pozwoli ci także osobno zmieniać wygląd lewego i prawego naramiennika oraz rękawic.

Poziomy trudności

Określ, jak ma wyglądać twoja kampania, wybierając jedno z dwóch dostępnych ustawień trudności – tryb fabularny lub normalny. Gra końcowa została stworzona w taki sposób, by poziom trudności stopniowo rósł.

Regularne aktualizacje i wydarzenia sezonowe

Naszym celem jest uczynienie Wolcena grą długoterminową, z regularnymi aktualizacjami i dodatkami, w tym nowymi opcjami, aktami, zawartością, ulepszeniami, trybem PvP, domostwami i wydarzeniami sezonowymi.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Wczesny Dostęp):
  • Oficjalna strona: https://umbragame.com/