Znamy dokładną datę premiery Solasta: Palace of Ice

Tactical Adventures w końcu podało ostateczną datę premiery Palace of Ice, ostatniego dodatku do Solasta: Crown of the Magister. Okazuje się, że wyprawa na tereny Śnieżnego Przymierza rozpocznie się już za tydzień!

Przypomnijmy, że w trakcie tej ekspedycji bohaterowie Królestw Solasty będą musieli stawić czoła niespotykanym dotąd wyzwaniom. Na ich drodze staną bowiem nie tylko Sorakowie, ale równiez starożytne potwory! Nowa kampania przeznaczona jest dla graczy na poz. 10-16, lecz ci będą mogli liczyć na nowe umiejętności, zaklęcia i przedmioty i wiele więcej. W sumie na graczy czeka ok. 25 godzin zabawy, a ci, którzy postanowią zagrać od początku, otrzymają możliwość wybrania jednego z dwóch nowych "pochodzeń" - gnoma lub tieflinga.

Premiera Palace of Ice odbędzie się dokładnie za tydzień. tj. 25 maja. Tego samego dnia w sprzedaży pojawi się również Solasta: Lightbringers Edition, która umożliwi zakup podstawowej części gry oraz wszystkich jej dodatkach w ramach jednego pakietu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.